3x Geforce GTX 780 z ACX od EVGA !

crimson-pirate

New member
po takiej reklamie jak dariuszd1 zrobił napewno nie kupiłbym tej karty.
Brzmi to jak reklama z TV MANGO...jedyne, niepowtarzalne, cudowne , kupuj szybko !
 

dariuszd1

New member
Reklama miała wywołać emocje, czyli zwrócić Twoją uwagę:) dziękuję za potwierdzenie tego:) crimson-pirate.
Ale mam też na wszelki wypadek prośbę abyś nie piracił nam tutaj więcej;)
 
Ostatnia edycja:

dariuszd1

New member
Titan to szaleństwo..;)))

Dariuszd1 teraz śmiga na 4x GTX Titnan Z :-D;)



Wiesz nigdy nie ukrywałem, że lubię nowinki techniczne i póki mnie stać będę się starał je posiadać.
To prawda, może nie Tytan ale noszę się z zamiarem zakupu nowych kart gr.
Tylko widzisz,,, ja kupię powiedzmy takie 980Ti za 3000k, ktoś inny może sobie pozwolić na kartę za 2000 zł lub wystarczy mu karta za 1000 zł.


Dlaczego miałbym w pełni sprawne i nadal bardzo wydajne karty wieszać na ścianie w roli ozdób, jeżeli ktoś inny za dobrą cenę nadal może się nimi cieszyć. Pamiętaj, że np. osoba przesiadająca się z 580 na 780 odczuje ogromny wzrost wydajności, tak ja zapewne odczuję go nabywając 980Ti. Tylko ja zapłacę za niego jako maniak sprzętowy 3000 zł i potem sprzedam za powiedzmy 1000 zł.
Widzisz, wszystko też wiąże się z tym, jak kto dba o sprzęt. Ja bardzo. Dlatego moje poprzednie w skali ostatnich lat oferty jak płyta główna, karty graficzne, pamięci, procesor, działały bezawaryjnie u ich kolejnych właścicieli. Zawsze należy traktować kogoś i podchodzić do drugiego człowieka tak, jakby się samemu chciało być traktowanym. Dlatego nie sprzedaję kota w worku, a zadowolenie kupujących odzwierciedlają moje komentarze na Allegro.
Nawet po zakupie w razie ewentualnych problemów kupujący mogą się do mnie zwracać i wspólne zawsze można znaleźć jakieś rozwiązanie.


Co do Titana jeszcze, to widzisz, ja np. nie rozumiem ludzi którzy go kupują bo sam bym w życiu nie wydał tylu pieniędzy na taką kartę ale to nie zmienia postaci rzeczy, że są tacy ludzie i mogą sobie zwyczajnie na taki zakup pozwolić i to nie daje mi ani nikomu podstawy do tego, żeby ich krytykować, atakować czy wyśmiewać. Najlepiej spojrzeć przez swój pryzmat i postarać się zrozumieć takie ich decyzje. Bo jeszcze raz-dla jednego Tytan to chwilowy kaprys, a dla drugiego karta za 500 zł to kilka mieś. odkładania.
 

dariuszd1

New member
Spoko, :) nie tłumacz się, nic się przecież nie stało.

Zawsze mi zależy na jednym, żeby kupiły to, co sprzedaję osoby które podobnie podchodzą do sprzętu jak ja. Niby może to i śmieszne ale człowiekowi troszkę żal sprzedawać coś do czego się w pewien sposób przyzwyczaił oraz to szanował.

A tak ogólnie to powiem Wam, że osobiście uważam (do najmłodszych już nie należę) że postęp technologiczny spowolnił i kiedyś odbywał się on o wiele szybciej. Teraz często odgrzewają jakąś kartę albo niby tworzą kolejną generację, która poza kilkunasto % wzrostem wydajności nie wnosi niczego. Mały postęp technologiczny nadrabiany jest też optymalizacją sterowników pod nowe odgrzewane kotlety, gdzie często sama ich nowatorska konstrukcja ma drugorzędne znaczenie.

Gier na PCty nie umieją pisać.., Asasins creed ostatnie porażki, Batman zapaść, id tech5 silnik-zapomnij o korzystaniu z SLI itp., jedyne co mnie niezmiernie urzekło to nasz Wiedźmin 3 Dziki Gon. To jest gra, jakiej jeszcze nigdy nikt chyba nie wypuścił, napakowana fabułą do max możliwości..

No ale jesteśmy w dziale "Sprzedam" zatem koniec tematów pobocznych, więc ja sprzedaję, Wy kupujecie :)
 
Ostatnia edycja:

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Spoko, :) nie tłumacz się, nic się przecież nie stało.

Ja się nie tłumaczę,tylko Tobie tłumaczę ;)

Co do grafiki w grach - będą to opóźniać,aby cały czas ludzie kupowali nowe podzespoły.
Jakby realistyczna grafika w 4K była na kompie za 1000 zł,to jaki sens byłoby kupować kompa za 5000 zł ? (do gier) ;)
 

dariuszd1

New member
Ostatnia mega promocja za całą, taniej już tylko za pół!

No i moja ostatnia przygotowana dla Forumowiczów atrakcja cenowa!!!

Od teraz "Aktualna Cena" przechodzi na cenę "Kup Teraz" i karty stają się jeszcze tańsze!

Przypominam, że dostawa jest gratis.


Nie grzeszcie i nie przegapcie tej oferty!
 

dariuszd1

New member
Czy karty są na gwarancji

Ponieważ często pytacie o gwarancję na karty-odpowiadam.

Na aukcjach podałem daty zakupu kart, wydaje mi się że gwarancja to 24 mieś. od tej daty.
Jednak na stronie EVGA, gdzie karty ją zarejestrowane przy każdej z nich widnieje taka informacja:
"Warranty Information:
This product carries a three (3) year limited warranty from your purchased date."


​Sam więc do końca nie wiem jak długą gwarancję one posiadają możliwe, że 3 lata ale wolałem wystawić je jako karty pogwarancyjne, aby później któryś z kupujących nie posądził mnie o to, że został oszukany.

Jeśli możecie wyrazić swoją opinię w tej kwestii jaką Waszym zdaniem te karty mają gwarancję, to będę bardzo wdzięczny. Może ktoś z Forumowiczów również posiada EVGA i będzie mógł rozwiać wątpliwości moje i pozostałych?


pozdrawiam
Darek
 

dariuszd1

New member
Nowa, niższa cena dla jednej z kart

Nie wiem czy Wszyscy już zauważyli ale obniżyłem cenę droższej karty z 1149 zł na 1099 zł.
Dlatego proszę mi już teraz nie suszyć głowy, że jest za droga tylko brać! :)

I pamiętajcie, że wersja FTW ma fabrycznie wyższe zegary niż tańsza SC.

GTX 780 FTW
GTX 780 SC
 

dariuszd1

New member
Witam,

informuję, że wszystkie karty się sprzedały, jeszcze raz dziękuję Wszystkim za zainteresowanie moimi ofertami.

Temat do zamknięcia.
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Według mnie lepiej zrobiłeś,sprzedając starą kartę i zamawiając GTX 980 Ti,niż gdybyś miał dokupywać drugą GTX 780 TI do SLI :wink:
To bardziej przyszłościowo i chyba nawet lepiej cenowo,gdyż widzę że GTX 780 TI strasznie drogą chodzą (także używki) jak na swoją wydajność...
 

lycone

Banned
@up

Dokładnie :)
Armanig jeszcze kilka postów wcześniej twierdził, że lepiej pakować się w SLI. Nie ma to jak pisanie postów z poradami bez sprawdzenia tematu...
 
Do góry