3x Geforce GTX 780 z ACX od EVGA !

dariuszd1

New member
Witam,

oferuję 3 karty od EVGA.
Dwie to Geforce GTX 780 SC, jedna lepsza to GTX 780 FTW.

Wszystkie posiadają autorski system chłodzenia ACX, który utrzymuje temperatury na bardzo dobrym poziomie. Stan kart bdb., cena rewelacyjna, a sprzedawca pewny!
GTX 780 SC - 1049zł
GTX 780 FTW - 1149zł


Karty wystawiłem na aukcji, gdzie zapraszam Wszystkich zainteresowanych.
Mój nick na ogólnopolskim portalu aukcyjnym dariuszd12.


Odpowiem również na każde dodatkowe pytania, proszę pisać.


Zachęcam, bo na prawdę warto!!!
 
Ostatnia edycja:

dariuszd1

New member
No ta z TI raczej nie będzie współdziałać;)
Ale polecam, może kupisz 2 szt SC i już będzie SLI;)
FTW też działała na próbę z nimi dwiema, więc nawet można z nich zrobić 3-way SLI.
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Pewnie, lepsze dwie 780 w SLI, jak jedna 780Ti.
3-way SLI, miód malina ;)
Może gdybym nie miał już swojej, to wziąłbym od Ciebie 3 sztuki, ale nie chce mi się bawić w sprzedaż swojej.
Chyba, że wezmę 2 szt. a trzecią dorzucisz gratis ;)
 

dariuszd1

New member
No z tym gratisem to zaszalałeś..;)

2 GTX 780 są wydajniejsze niż jedna TI, ale obydwie karty są fajne. W sumie jeśli ktoś kupuje to ja właśnie poleciłbym 2x GTX 780. Wtedy karty na prawdę są wykorzystywane i współpracują ze sobą. A co do mojej oferty, to jeszcze raz zachęcam-nie zastanawiajcie się, tylko bierzcie póki są, bo ja na razie widzę, że sporo osób tylko czeka na zakończenie licytacji...;)
Jeśli ktoś akurat potrzebuje i taka karta będzie dla niego ok, to najlepiej poprzez Kup Teraz, różnica niewielka, a zakup pewny.
 

lycone

Banned
Dziwie się osobom co kupują te karty. Za 150 zł więcej jest nowa 970GTX z 3-letnią gwarancją, która w nowszych grach jest wydajniejsza od 780Ti (780 nawet nie wspominam) do tego pobiera kilkadziesiąt wat mniej i ma tryb pół pasywny...

Wysłane z Note 3
 

dariuszd1

New member
No dzięki za poprawę, bo już myślałem że mnie tutaj zgnębisz do reszty).

Karty są dobre i jakie są też każdy widzi. Na pewno są warte swoich możliwości. to jakby nie było pełne GPU a nie okrojone jak te ze średnich półek cenowych.
Ja tam na ich parametry nie narzekam:)
 
Ostatnia edycja:

dariuszd1

New member
Witam,

ponieważ pytacie o to często, to zamieszczam info.

ASIC kart to z GPU-Z 0.8.6:

Dla karty FTW - 80,4%
Dla SC1 - 70%
Dla SC2 - 72.7%

Przyznaję, że do tej pory nie zwracałem na ten parametr zupełnie uwagi, bo i też nie zajmuję się ekstremalnym OC ale dla wielu jest on istotny.
 
Ostatnia edycja:

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Ale o czym my w ogóle mówimy.
GTX 970 NIE jest lepsza od 780Ti.
https://www.youtube.com/watch?v=ZakoJuArnfs

Jeżeli miałbym na coś wymieniać, to tylko GTX 980Ti, ale to też z myślą o SLI, a generalnie wolę 2x 780Ti od jednej 980Ti.

Zresztą, tutaj wystarczy kupić od Kolegi 2x 780 powiedzmy za 2tys. do SLI i mamy pięknego potworka, za zaledwie 400zł więcej od ceny GTX 970.
 
Ostatnia edycja:

dariuszd1

New member
No to prawda że 780 jest wydajniejsza, bo jest po prostu bardziej rozbudowana (GPU ma więcej wszystkiego) i większą szynę pamięci.
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Ale o czym my w ogóle mówimy.
GTX 970 NIE jest lepsza od 780Ti.
https://www.youtube.com/watch?v=ZakoJuArnfs

Różne testy krążą w sieci (drugi wykres)...;-)
Forbes Welcome

Jeżeli miałbym na coś wymieniać, to tylko GTX 980Ti, ale to też z myślą o SLI, a generalnie wolę 2x 780Ti od jednej 980Ti.

Generalnie GTX 780 TI w SLI czy GTX 970 w SLI,daje podobne wyniki do GTX 980 TI :
https://www.youtube.com/watch?v=u4RyNNlKbJw

Jednak na Twoim miejscu,brałbym dodatkową GTX 780 TI ;)

No chyba że zmienisz monitor na 4K/5K,to wtedy,w tym połączeniu (GTX 780 TI SLI),w nowe gry w 60 kl/s,na pewno sobie nie pograsz.
Wtedy już będzie musiał być naprawdę mocarz graficzny :wink:
Poyebane to :wink:
 

lycone

Banned
Ale o czym my w ogóle mówimy.
GTX 970 NIE jest lepsza od 780Ti.
https://www.youtube.com/watch?v=ZakoJuArnfs

Jeżeli miałbym na coś wymieniać, to tylko GTX 980Ti, ale to też z myślą o SLI, a generalnie wolę 2x 780Ti od jednej 980Ti.

Zresztą, tutaj wystarczy kupić od Kolegi 2x 780 powiedzmy za 2tys. do SLI i mamy pięknego potworka, za zaledwie 400zł więcej od ceny GTX 970.

Tak jak pisał Piramida są różne testy. W niektórych grach 970 bije 780Ti o 6-12 FPS, w innych jest na równo lub delikatnie gorzej wypada. Podsumowując wybrałbym 970 bo jest porównywalny lub lepszy. Do tego dochodzi pobór prądu, temperatura i tryb pół pasywny.
Co do drugiego to ceny 970 zaczynają się od 1450 np. drugi pod względem wydajności model od Evga SSC. Z SLI też nie jest za ciekawie i 100x bardziej wolę mieć 980Ti niż SLI, które ma problemy w niektórych grach, bardziej się grzeje, zużywa więcej prądu i potrzebuje lepszego PSU :)
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Tak, testy są różne, dlatego wolę 780Ti. Wiekszość testów jest na plus dla 780Ti, zresztą nie tylko o to chodzi.
GTX 970 to połśrodek, mnie nie interesują takie rozwiązania.
Na chwilę obecną tylko 2x 780Ti lub 980Ti.
Muszę przemyśleć, czy może faktycznie nie pogonić swojej i nie dołożyć do 980Ti z myślą o przyszłościowym SLI.
Chociaż i tak u mnie wszystko pięknie śmiga, ale skoro może być jeszcze lepiej...
Warto też pamiętać o procku, odgrywa również niebagatelną rolę.
 

lycone

Banned
Tak, testy są różne, dlatego wolę 780Ti. Wiekszość testów jest na plus dla 780Ti, zresztą nie tylko o to chodzi.
GTX 970 to połśrodek, mnie nie interesują takie rozwiązania.
Na chwilę obecną tylko 2x 780Ti lub 980Ti.
Muszę przemyśleć, czy może faktycznie nie pogonić swojej i nie dołożyć do 980Ti z myślą o przyszłościowym SLI.
Chociaż i tak u mnie wszystko pięknie śmiga, ale skoro może być jeszcze lepiej...
Warto też pamiętać o procku, odgrywa również niebagatelną rolę.
W Twoim przypadku wiadomo, że nie ma sensu wymieniać na 970. Cały czas mowie o sytuacji gdy nie masz karty i szukasz jakiejś w podobnej kwocie. Wtedy wybór jest taki: używana 780Ti lub nowy 970. Dla mnie wybór jest prosty :) Dochodzi też fakt zakupu na FV, której na 95% nie dostane na używaną część.
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
ceny 970 zaczynają się od 1450 np.

Nawet taniej :
EVGA GeForce GTX 970 4GB SC GAMING ACX 2.0 | cena, raty - sklep Komputronik.pl

GTX 980 Ti tej samej firmy :
EVGA GeForce GTX 980 TI 6GB SuperClocked+ GAMING ACX 2.0+ | cena, raty - sklep Komputronik.pl

Dwie GTX 970 to koszt 2758 zł,czyli 191 zł mniej,w porównaniu do podobnej mocy GTX 980TI,jednak (oczywiście gdybym był przy tym konkretnym wyborze) wolałbym pojedynczą kartę (ewentualne problemy ze SLI,pobór prądu) ;)
 

dariuszd1

New member
Update-jednak karta już sprzedana!

Przerywam na chwilkę nasz sympatyczny dialog aby tylko nadmienić, że właśnie sprzedała się jedna z moich kart!

Dlatego Update!!!

Nadal pozostały 2 sztuki w tym jedna tzw. lepsza z wyższymi zegarami, więc ciągle możecie skorzystać z tej niepowtarzalnej oferty.

Z okazji sprzedaży promocja! Teraz wysyłka kart została obniżona z 20-stu do 0 zł!!!

nick: dariuszd12

Zapraszam !
 
Ostatnia edycja:
Do góry