3D-XL + Projektor Optoma HD700x + PC

kayteck

New member
Witam.
Obecnie posiadam projektor Optoma HD700x (odpowiednik HD65) podpiety do komputera (jakis dual core sprzed 4 lat, GForce 4600 z pasywnym chlodzeniem) kablem DVI->HDMI.
Ogladam na tym zestawie w wiekszosci filmy 720p, ale 1080p tez plynnie chodza, chociaz mija sie z celem ich puszczanie przy rozdzielczosci rzutnika 720p.
Ostatnio zaktualizowalem firmware projektora rozszerzajac jego mozliwosci do wyswietlania 3d.
Przymierzam sie do kupna 3D-XL.
I tutaj moje pytanie:
Czy ktos z powodzeniem podlaczal juz komputer z wyjscia DVI do 3D-XL?
Jezeli tak, to prosze o specyfikacje uzytej karty graficznej i kabla miedzy kompem i 3dxl i ewentualnych informacji o probloemach jakie wystapily lub wystepuja (Prawdopodobnie czeka mnie update grafiki w moim kompie).

Teoretycznie wiem ze to powinno dzialac jak tylko do 3d-xl dostarczony jest sygnal SBS, ale w praktyce roznie to bywa, wiec prosze o odpowiedzi tych, co rzeczywiscie przetestowali interesujace mnie rozwiazanie.

Nie chcialbym inwestowac w nVidia 3D Vision, gdyz na ckompie nie gram, a posiadam konsole i tez bym chcial ja od czasu do czasu podpiac, a w przyszlosci nie wykluczam tez podpiecia pod 3d-xl blue-raya.

Pozdrawiam
 
Do góry