3D w najlepszym modelu Sony

krempla

Member
Krempla, to nie byla personalna wycieczka - ustalmy to na poczatku.
Zwrocilem sie do Ciebie, bo Ty jestes jednym z 2 najwiekszych krytykantow VT30, ale przynajmniej dysponujesz jakims TV i podajesz konkretne przyklady.
Wyjasnione?

W tej chwili mam starego LCD Samsunga - w momencie zakupu byl to najwyzszy i najdrozszy model, jaki robil Samsung - chcialem wowczas plazme, ale FHD byla duuzo drozsza.:oops:


Sam nie sprawdzam, bo nie mam jak. To raz.
Posluguje sie spostrzezeniami fachowcow, a nie "czyimis", racz zauwazyc (np. Twoimi lub plejaka).

Wszystko rozumiem, tylko CO to wnosi do tematu "ZLE PLAZMY i SLABY VT30"?

Mam wrazenie, ze, po raz kolejny, nie potrafisz zachowac spokoju, gdy ktos smie napisac cos nt. Sony i LCD - jesli tak jest i ja ZLE ocenilem Ciebie (patrz pierwsza linijka), to daj sobie spokoj z pisaniem w tym watku.
To byla TYLKO odpowiedz na to, co wypisywaliscie w watku o VT30.
Tyle.

Nie imputuj rzeczy,które mogą lub są sprzeczne z moimi imperatywami. Jestem spokojny. Wiem,co piszę i nie jest tak, że jestem ślepy. Przedmioty martwe mają swe cechy. Wniesiesz coś wreszcie do debaty, czy będziesz mi wytykał?
 

wrx

New member
Bez reklam
Wnioslem. Cudzymi slowami, slowami fachowcow.
Ty nie wniosles nic. Po raz kolejny.
Nie odniosles sie merytorycznie do zadnego z argumentow, nie odpowiedziales na zadne pytanie.
Powodzenia w pisaniu bzdur i podwazaniu tego, co ktos napisal - bo przeciez cytat bedacy opinia fachowcow jest nic nie warty. JASNE. :eek:k:
Dla mnie sprawa jest juz jasna (ludzilem sie) - ignor.
 
ja takze przyznaje racje Plejakowi i Krempli-
uwazam ze WRX dziwnie reagujesz na uzasadniona krytyke tech plazmowej czy "slawetnego" juz VT30
a proby zamkniecia ust Plejakowi i innym krytykujacym plazmy uzytkownikom uwazam za kompletny brak obiektywizmu i fanboystwo polaczone z fanatyzmem.
 

wrx

New member
Bez reklam
ja takze przyznaje racje Plejakowi i Krempli-
uwazam ze WRX dziwnie reagujesz na uzasadniona krytyke tech plazmowej czy "slawetnego" juz VT30
a proby zamkniecia ust Plejakowi i innym krytykujacym plazmy uzytkownikom uwazam za kompletny brak obiektywizmu i fanboystwo polaczone z fanatyzmem.
Widze, ze jestes kolejnym, ktory albo nie rozumie co czyta, albo sam jest takim fanatykiem i fanbojem.
Nikomu nie probuje zamknac ust - tyle tylko, ze te dwie osoby, ze wskazaniem na plejaka, narobily MEGA smietnik w watku o VT30.
Jako, ze NIE JESTEM tym, za kogo mnie uwazasz, pomyslalem sobie - no, moze cos jest na rzeczy - i udalem sie po test najwyzszego modelu Sony.
I tak powstal moj post.
Nie rozumiesz, to trudno, ale nie zarzucaj mi czegos, co mozna AKURAT zarzucic wspomnianym osobom.

A czytajac to zdanie:
Kod:
dziwnie reagujesz na [B]uzasadniona[/B] krytyke tech plazmowej
rozumiem dlaczego "przyznajesz im racje".:blagam:
Tak juz jest w PL, ze wszyscy znaja sie na wszystkim i nawet jesli "nie maja wiedzy, ani doswiadczenia", to wypowiadaja sie autorytatywnie o danej dziedzinie.
A jesli, tak jak Ty, maja np. TV LCD, to beda cala reszte uswiadamiac i utwierdzac w przekonaniu, ze maja racje.
Bo ONI tak uwazaja.
Nie ma innej opcji.
LCD jest WSPANIALE, technika plazmowa zasluguje na uzasadniona krytyke.
No, jak nie, jak tak?:hihi:

Powodzenia, szczegolnie z nowym TV Philipsa, ktory, jak JUZ wiadomo (skazany88) bedzie NAJLEPSZY na swiecie!
Ale pewnie powyzszej dygresji nie zrozumiesz...
Bo to JA jestem fanatykiem i fanbojem, MIMO, ze NIE obstaje za ZADNYM z TV, ani za ZADNA z technologii - mam LCD i dla mnie to jest syf, chce dac szanse plazmie, ktos namieszal mi w glowie, sprawdzilem i co?
I dalej chce miec plazme.
Chcesz cos wniesc? Prosze, odpowiedz mi na proste pytanie:
jaki TV 55" mam kupic, hm?
Zalozylem sobie 10 000pln. Ale to tylko zalozenie.
Dobre 3D, zero smuzenia, ladne SD.

Slucham?
 
ja celuje w "50 i budzet mam podobny- do 3000€
nie zalezy mi na SD bo sygnal bedzie HD kablowka i BluRay.
Takze nie wiem co wybrac, poczytalem troche jak zachwalacie VT30 i
dlugo ogladalem go w Saturnie bawiac sie ustawieniami i... nie dostrzeglem nic rewelacyjnego w tym telewizorze...
W slonecznym miejscu nawet nie polecam tego modelu...
 

wrx

New member
Bez reklam
Bad Boy123, widzisz, jestes kolejnym, ktory nie wie co wybrac, ale racje potrafisz przyznac...

I nie "wy", tylko "oni" zachwalaja - ja nie mam tego TV, wiec nie mam w zwyczaju zachwalac (lub krytykowac) czegos, czego nie znam, jak wiekszosc tutaj - zadaje PROSTE pytanie - co kupic i jakos nikt nie umie odpowiedziec.
A jak zadasz pytanie z uwzglednieniem kwoty, to juz w ogole "nie da sie kupic".
Kod:
Każdy może, prawda, krytykować, a mam wrażenie, że dopuszczanie do krytyki panie to nikomu... Mmmm... Tak, nie... Nie podoba się. Więc dlatego z punktu mając na uwadze, że ewentualna krytyka może być, tak musimy zrobić, żeby tej krytyki nie było. Tylko aplauz i zaakceptowanie. Tych naszych, prawda, punktów, które stworzymy.
;)

Ja po prostu uwazam, ze nie ma nic lepszego w tej kwocie, w takim rozmiarze, z takim panelem.
I dlatego czytalem ow watek.
 

Krzych692

New member
ja celuje w "50 i budzet mam podobny- do 3000€
nie zalezy mi na SD bo sygnal bedzie HD kablowka i BluRay.
Takze nie wiem co wybrac, poczytalem troche jak zachwalacie VT30 i
dlugo ogladalem go w Saturnie bawiac sie ustawieniami i... nie dostrzeglem nic rewelacyjnego w tym telewizorze...
W slonecznym miejscu nawet nie polecam tego modelu...

Rozumiem, że opinia po obejrzeniu pracy tego TV w słoneczny dzień w Saturnie?
 

redlum

New member
Bez reklam
po zakupie też będziesz oglądać ten TV w Saturnie? No chyba że w domu masz identyczne warunki jak w Saturnie - dużo światła i pełno innych TV na około.

@krempla - mówisz że okulary idą na allegro - a co w takim razie z gwarancją? W razie czego będziesz odkupować nowe okulary aby oddać TV do serwisu?
 

Jacko222

New member
Wnioslem. Cudzymi slowami, slowami fachowcow.
Ty nie wniosles nic. Po raz kolejny.
Nie odniosles sie merytorycznie do zadnego z argumentow, nie odpowiedziales na zadne pytanie.
Powodzenia w pisaniu bzdur i podwazaniu tego, co ktos napisal - bo przeciez cytat bedacy opinia fachowcow jest nic nie warty. JASNE. :eek:k:
Dla mnie sprawa jest juz jasna (ludzilem sie) - ignor.
wrx tu CIEBIE POPIERAM,masz racje
pozdrawiam
 
ale nie mam zamiaru urzadzac "ciemni" zeby poogladac telewizor...
Tak, mam sloneczny pokoj i telewizor stoi przy oknie..
i takze bardziej pasuje mi obraz z dobrego LCD
 

krempla

Member
Bad Boy123, widzisz, jestes kolejnym, ktory nie wie co wybrac, ale racje potrafisz przyznac...

I nie "wy", tylko "oni" zachwalaja - ja nie mam tego TV, wiec nie mam w zwyczaju zachwalac (lub krytykowac) czegos, czego nie znam, jak wiekszosc tutaj - zadaje PROSTE pytanie - co kupic i jakos nikt nie umie odpowiedziec.
A jak zadasz pytanie z uwzglednieniem kwoty, to juz w ogole "nie da sie kupic".
Kod:
Każdy może, prawda, krytykować, a mam wrażenie, że dopuszczanie do krytyki panie to nikomu... Mmmm... Tak, nie... Nie podoba się. Więc dlatego z punktu mając na uwadze, że ewentualna krytyka może być, tak musimy zrobić, żeby tej krytyki nie było. Tylko aplauz i zaakceptowanie. Tych naszych, prawda, punktów, które stworzymy.
;)

Ja po prostu uwazam, ze nie ma nic lepszego w tej kwocie, w takim rozmiarze, z takim panelem.
I dlatego czytalem ow watek.

mądry jesteś? czepiasz się każdego jak rzep! gówniarstwo przez Ciebie przemawia.

Nie rozmawia się z głupkiem. Najpierw zniżysz się do jego poziomu a potem Cię pokona.
 
Ostatnia edycja:

redlum

New member
Bez reklam
ale nie mam zamiaru urzadzac "ciemni" zeby poogladac telewizor...
Tak, mam sloneczny pokoj i telewizor stoi przy oknie..
i takze bardziej pasuje mi obraz z dobrego LCD

nie zauważyłem że mieszasz za granica :( - a pewnie KiKi aż tak daleko prezencji nie robi

Co do plazm i LCD - każdy kupuje to co mu pasuje. Jedni widzą jedne wady, drudzy inne. U mnie np salon jest w miarę nasłoneczniony - ale mam VT30 i jakoś odblaski mi nie przeszkadzają. Na pewno nie jest to tak idealnie jak w przy LCD - ale w dzień nie oglądam nic takiego ważnego - gdzie refleksy by mi przeszkadzały. Komuś innemu te refleksy/odblaski dyskwalifikują tą technologię.
 

wrx

New member
Bez reklam
mądry jesteś? czepiasz się każdego jak rzep! gówniarstwo przez Ciebie przemawia.

Nie rozmawia się z głupkiem. Najpierw zniżysz się do jego poziomu a potem Cię pokona.
No wlasnie, a ja o tej zasadzie zapoomnialem i dalem sie nabrac i mnie pokonales.
Teraz, to juz naprawde ignor, "znawco".
 

krempla

Member
teraz CO? 'ignor'?
nie ten poziom mistrzuniu i next level koleżko. zjadłbym cię na poziomie wiedzy jaką posiadam , bo o niczym nie masz zielonego pojęcia. piszesz tyle, co wiesz a wiedza ta sięga brukowego dziennika. tyle mam do powiedzenia, o tobie, ale nie do ciebie.
mówię kansas i be be
 

claudio

Member
tak patrzylem na 50GT30 w Tesco. 50Vt30 w Saturnie..i obraz byl naprawde dobry mimo iz jest to bardzo jasna przestrzen.
3D ogladalo sie z przyjemnoscia. Wg mnie te mowienie iz plazmy Panasa mozna ogladac tylko w przyciemnionych pomieszczeniach jest smieszne.
A w sloncu to sie raczej tv nie oglada.
To jest szukanie dziury w calym. Sam mam LCD SOny BRavie..jest fajnie ale zamienie na plazme. Kazdy wybiera to co mu odpowiada. Na LCD tez w jasnym pomieszczeniu roznoraki odbicia przeszkadzaja.
 

krempla

Member
tak patrzylem na 50GT30 w Tesco. 50Vt30 w Saturnie..i obraz byl naprawde dobry mimo iz jest to bardzo jasna przestrzen.
3D ogladalo sie z przyjemnoscia. Wg mnie te mowienie iz plazmy Panasa mozna ogladac tylko w przyciemnionych pomieszczeniach jest smieszne.
A w sloncu to sie raczej tv nie oglada.
To jest szukanie dziury w calym. Sam mam LCD SOny BRavie..jest fajnie ale zamienie na plazme. Kazdy wybiera to co mu odpowiada. Na LCD tez w jasnym pomieszczeniu roznoraki odbicia przeszkadzaja.

jaki model będziesz kupować?
 
Do góry