3d vision i optoma hd65

mrozu

New member
Witam szanownych forumowiczow...
Ostatnio zainteresowalem sie tematem 3d i szukajac nowego projektora trafilem na informacje ze mozna zrobic upgrade hd65 (ktory posiadam) do 3d ready... tak tez zrobilem...
musze miec do tego jeszcze 3d-xl i tutaj wlasnie potrzebuje Waszej pomocy... Czy ktos juz z Was zamiast 3d-lx podlaczyl 3dvision nvidi z projektorem dlp 3d ready?... Posiadam laptop del xps 15 z gf540m
uruchomilem juz avatara 3d w stereoskopic player i ustawilem sbs przestawilem projektor na 3d i wszystko wyglada tak jak w imax kiedy nie patrzylem przez okulary :) Tylko nie wiem czy uzyskam efekt glebi z 3d vision czy wszystko bedzie zsynchronizowane tak jak powinno byc?
Bardzo prosze o pomoc ludzi bardziej obeznanych z tematem i z gory dziekuje:)

pozdrawiam..
 

czbnhzw

New member
na dzień dzisiejszy nvidia 3dvision nie obsługuje twojego projektora. napisz do nich może przy nastepnej aktualizacji dodadza.
 

drosophilia

Active member
Bez reklam
Witam szanownych forumowiczow...
Ostatnio zainteresowalem sie tematem 3d i szukajac nowego projektora trafilem na informacje ze mozna zrobic upgrade hd65 (ktory posiadam) do 3d ready... tak tez zrobilem...
musze miec do tego jeszcze 3d-xl i tutaj wlasnie potrzebuje Waszej pomocy... Czy ktos juz z Was zamiast 3d-lx podlaczyl 3dvision nvidi z projektorem dlp 3d ready?... Posiadam laptop del xps 15 z gf540m
uruchomilem juz avatara 3d w stereoskopic player i ustawilem sbs przestawilem projektor na 3d i wszystko wyglada tak jak w imax kiedy nie patrzylem przez okulary :) Tylko nie wiem czy uzyskam efekt glebi z 3d vision czy wszystko bedzie zsynchronizowane tak jak powinno byc?
Bardzo prosze o pomoc ludzi bardziej obeznanych z tematem i z gory dziekuje:)

pozdrawiam..

rozumiem, ze wgrales najnowsze oprogramowanie do hd 65?
pytam,gdyz sam takowy posiadam i z checia bym tez sue tym zainteresowal. Prosze o link, jesli tak faktycznie zrobiles
pozdrawiam
 

mrozu

New member
ja znam ten link wiec po co mam go sprawdzac ???
Link z nvidia 3d vision tez znam bo przekopalem wszystkie strony angielskie i polskie ktore udalo mi sie wygooglowac...
mimo ze mam gpu pod 3d vision to moj projektor jest przez to urzadzenie nieobslugiwany...
 
Do góry