3D na ps3

sabo89

New member
Witam, korzystał ktoś z tej funkcji? 3D w grach ps3? Wiem że są gry specjalne zrobione pod 3D, gdzieś w internecie spotkałem się z informacją że tylko telewizory SONY będą obsługiwać te 3D, czy to prawda?
 

dawid3k

New member
Mam telewizor samsunga, 3d śmiga aż miło, ale trzeba mieć na uwadze, że szału z tym nie ma, uncharted 3 wcale tak super nie wygląda, większe 3d mozna zauważyć np. w resistance 3, killzone 3, silent hill downpour i kilku innych tytułach.
 

Bartoo

New member
A mam pytanie co do gier w 3D. Czy jak wlaczy sie 3d to lag sie powieksza?
Bo własnie pograłem w Batmana i w 3D lag byl odczuwalny w grze. Tak ma kazda gra czy jak?
 

pardziak

Member
ja mam szybkie pytanie może głupie... ale czy wszsytkie gry wyświetlane na ps3 w 3d tracą tak drastycznie na jakości grafiki ... momentami piksele tak biją po oczach że szok... i tu mam pytanie czy tak ma być czy ja coś w ustawieniach powaliłem i dlatego tak mam...
 

pardziak

Member
tak też mi się zdawało że wszsytko dobrze mam... swoją drogą w RE6 jedyną metodą w której udało mi się 3d odpalić to skalowanie przez TV (w opcjach gry nie mogę tego wyszukać ) plus jest taki że grafika nie traci na jakości za to efekt jest słabiutki ... no nic trzeba czekać na 4 gen konsol może będzie lepiej
 
Do góry