3D Monitor/TV 1500zł

swiatek94

New member
Witam serdecznie otóż mam w planach zakup monitora, bądź TV 3d i nie wiem jaki sobie wybrać

1.Jak duże jest pomieszczenie w którym ma być telewizor ? 3M x 4M
2.Jak daleko siedzimy od ekranu telewizora ? 1-2M
3.Ile osób zasiada przed telewizorem ? 1-2
4.Czy siedzimy na wprost ekranu czy również bokiem do ekranu ? Również z kąta
5.Telewizor ma stać czy ma wisieć ? Stać
6.Jak słońce świeci w pokoju ? Pada z jego prawej strony
7.Jaki masz obecnie telewizor ? L227WT Monitor
8.Co chcemy aby telewizor posiadał ? Przede wszystkim - 3D. Ogólnie to niezbyt dobrze się znam na telewizorach (dlatego tu jestem), więc zasugeruję się opinią polecających.
9. Jaki sygnał będzie podłączony do telewizora ? Cyfrowa TV ewentualnie
10.Jakie urządzenia ? Planowałem Blu-ray, ale ogólnie komputer
11.Ile godzin dziennie ma pracować telewizor ? Od 3 do 8
12.Preferujesz matrycę matową czy błyszczącą ? Nie znam się
13.Jaki rodzaj programów oglądasz najczęściej ? Gram i chciałbym oglądać filmy w 3D, ale jeśli podłącze do TV to Sport a w szczególności Piłka nożna
14.Czy zamierzasz serfować po internecie ? Niekoniecznie
15.Czy zamierzasz grać w gry - jeśli tak to ile % dziennie? Kilka godzin, w zależności od wolnego czasu
16.Preferencje co do marki ? Bezawaryjny i konkretny
17.Preferencje co do wielkości ? 27 - 32 Dlatego zastanawiam się czy kupić monitor 27 czy LCD 32
18.Co Cię denerwuje w telewizorach ? Cena
19.Więcej oglądasz wieczorami czy w dzień ? W ciągu tygodnia od 20 - 24 weekend, różnie
20.Do jakiej maksymalnej kwoty planujesz zakup ? Mniej więcej 1500-1600zł
21.Czy telewizor ma mieć 3D - jeśli tak to jakie , pasywne czy aktywne ? 3D koniecznie, byle byłoby lepsze i efekt wychodzenia czy też głębi był bardziej wyraźny i ciekawy.

Jak myślicie ? Komputer to e8400, 4GB ram, GTX285, P5K Pro Asus. Nie wiem czy warto wydawać pieniądze na 27 skoro komputer i tak tego nie uciągnie, bądź będę niezadowolony.
 
Do góry