3d bez okularów

locutus23

New member
witam czy ktos moze juz widział (na targch) tv 3d bez okularów,jesli tak to prosił bym o potwierdzenie czy taki ekran to ta sama technologia która jest w ekranie 3d kamery Sony HDR-TD10E
 

Groven26

New member
Czytałem ostatnio o tym 3D bez okularów:

Wpis pochodzi ze strony internetowej Obywatel HD:

Toshiba ZL2 to telewizor, który ma przenieść nas magicznie w czasy 3D bez okularów. Problem w tym, że magia nie istnieje. Panel Japończyków rzeczywiście pokazuje 3D bez szkieł na nosie. I to na 55 calowej matrycy o natywnej rozdzielczości 3840 x 2160 pikseli. Problem w tym, że w 3D rozdzielczość spada do 1280 x 720 pikseli, a efekt głębi jest średni. Byłby znakomitą alternatywą dla produktów konkurencji, gdyby telewizor kosztował do 7000 zł. Ale nie 25 000 zł. Za tyle można kupić bez problemu 60-calowy panel 3D, zestaw okularów dla całej rodziny i znajomych, odtwarzacz Blu-ray, filmy i zostanie jeszcze sporo na przekąski.

Autosteroskopia to przyszłość i bardzo dobrze, że Toshiba stawia tu pierwsze kroki. Sprzęt nie rzuca jednak na kolana jakością obrazu 3D i jest potworonie drogi. Co gorsza, nie ma go w sklepach na święta. Premiera w Polsce dopiero w styczniu.
 

outside

New member
Rok temu widziałem to w wydaniu Sony na konferencji w Multikinie w złotych trasach.... Wyglądało całkiem całkiem na filmie demo... Ciekawe dla czego nie pojawiło się w sklepach...
 

TechnoDream

New member
TV 3D bez okularów prócz głębi nie prezentuje nic ciekawego nie oczekujcie, że po takim TV będziecie mieli efekty wychodzące z ekranu co chyba w 3D jest najlepszym smaczkiem, bo do tego smaczku potrzebne są już okularki :) A płacić spore pieniądze tylko po to by mieć samą głębie i nie mieć okularów na nosie mija się z celem :) Przykład takiego 3D bez okularów macie na konsoli Nintendo 3DS największym niewypale 2011 roku :)
 

outside

New member
Efekt wychodzenia z ekranu był ale o ile pamietam gdy patrzyli się pod pewnym katem... Głębia tez była, ale nie można tego było porównać do 3d które jest teraz dostępne... Swoją droga żałuje ze nie ma widocznego rozwoju tej technologii bo mi by sama wystarczyła gdybym nie musiał zakładać okularów
 
Do góry