37z3030d - 37z3030dg - 37rv555dg

charliee

New member
witam,

jestem juz prakycznie zdecydowany na toshibe 37" i tylko...

czym roznia sie 37Z3030D i 37Z3030DG ?
no i jaka jest roznica miedzy powyzszymi a 37RV555DG ?
37RV555DG to chyba nieco nowszy model ale Z to chyba wyzsza seria?

najchetniej kupilbym 37" 100Hz z tunerem MPEG-4 ale chyba takiego zestawu jeszcze nie ma? ;) a moze ktos wie kiedy bedzie?

z gory bardzo dziekuje za odpowiedzi !!
 

Bobok

New member
Różnica między 37Z3030D i 37Z3030DG jest tylko w kolorach, GD oznacza kolor czarny a samo D kolor srebny. Na tą chwile Toshiba o ile mi wiadomo nie posiada w swojej ofercie telewizorów z tunerem MPEG-4. Seria TV LCD z rodziny "Z" jest drugą co do jakości po "ZF" ale, teraz wchodzą na rynek nowe serie i niewiadomo do końca jak one się sprawują. Oczywiście posiadacze nowych serii są zadowoleni, ale są to telewizory nowe i nie wiadomo czy nie będą posiadać chorób wieku dziecięcgo jak to ma miejsce w przypadku serii ZF 46 cali.
 

charliee

New member
a moze orientujesz sie /orientujecie sie czym sie tak na dobra sprawe roznia 37Z3030DG i 37RV555DG ? parametry zdaja sie miec bardzo podobne...
 

pentuer77

New member
charliee napisał:
a moze orientujesz sie /orientujecie sie czym sie tak na dobra sprawe roznia 37Z3030DG i 37RV555DG ? parametry zdaja sie miec bardzo podobne...
z tego co wiem (też szukam 37") to różnica jest na korzyść RV
ma lepszy kontrast dynamiczny 18000, czujnik światła, reg. balansu bieli i tryb gry reszta ma takie same parametry
wszystko podane zgodnie z katalogiem z 2008 i 2009r
:roll:

co do literek w oznaczeniach mam także wątpliwości ale chyba jest tak:
PG - bez mpeg + kolor obudowy (Grey)
DG - z mpeg (Digital) + kolor obudowy (Grey)

nie wiem co znaczy P ale chyba (Pure) :D
 
Ostatnia edycja:
Do góry