37X10y

rude_boy

New member
Hej,
mamy zamiar kupic 2 telewizor (do sypialni). do piątku byłem zdecydowany na 37x10y, jednak w piątek zajrzałem do EURO i stał ten model. lecial jakis przykladowy sygnal, obok stal lcd toshiby (cos z 635 w srodku).. (oba TV podlaczone przez chinch, wiec chyba nie byl to sygnal HD?)

co zauwazylem, to ze obraz na pansie mial lekko rozowawy odcien... probowalem zmienic ustawienia, ale jedynie przyciskami na obudowie (brak pilota), nie bardzo pomogło...

czy ten model tak ma?
 

cukiernik

New member
rude_boy napisał:
Hej,
mamy zamiar kupic 2 telewizor (do sypialni). do piątku byłem zdecydowany na 37x10y, jednak w piątek zajrzałem do EURO i stał ten model. lecial jakis przykladowy sygnal, obok stal lcd toshiby (cos z 635 w srodku).. (oba TV podlaczone przez chinch, wiec chyba nie byl to sygnal HD?)

co zauwazylem, to ze obraz na pansie mial lekko rozowawy odcien... probowalem zmienic ustawienia, ale jedynie przyciskami na obudowie (brak pilota), nie bardzo pomogło...

czy ten model tak ma?

Nie. Ten sklep tak ma.
 

rude_boy

New member
cukiernik napisał:
Dokładnie. Pomyśl o 42. Ja mam 42 i chętnie wymienię na 50. 37 to naprawdę szkoda... będziesz później żałował.

wiem ze roznica w cenie zadna... ale niestety ogranicza mnie skos w pokoju oraz wysokosc komody, 42 po prostu sie nie zmiesci... :(
 

rude_boy

New member
a jednak 42 :))

Dzis zamówiłem 42x10y ;) przesunąłem troche szafke, przejście będzie troszke węższe, ale chyba sie zmieści...
 

osip

New member
bardzo dobrze ze kupiles 42" :D,
Pamietaj o zarejestrowaniu tv na stronie Panasa to bedziesz mial 5 lat gwarancji
 

pionaj

New member
rude_boy napisał:
Dzis zamówiłem 42x10y ;) przesunąłem troche szafke, przejście będzie troszke węższe, ale chyba sie zmieści...

no to witaj w klubie :)
ale swoją droga no no 42" w sypialence? :)
mam nadzieję że to nie w nogach stoi :D
 
Do góry