37PF9731D - stoi już u mnie w salonie

Status
Zamknięty.
gratuluje udanego zakupu... i nerwow w konfrontacjii na forum. Ja tez zakupilem w\wymieniony telewizor. Szukalem okolo 2 mies i 37 PF9731 gral po prostu najlepiej. Viel spaß da mit, a Judash- kup sobie taki za 6 700 i w taki sposob nie udzielaj sie w kolegi temacie. Gruße
 

Fatman_1

New member
Bez reklam
pax, paX, PAXXXXX !!!!!!!!!!!! między chrześcijany.

Inox777 napisał taką recenzję jaką chciał i tyle. Dlaczego zarzucać człowiekowi, że się cieszy i chciał się tą radością z nami tu podzielić.
A jak ktoś widzi coś złego w tym, że inox777 się cieszy, że stoi u niego w salonie niech poczyta sobie wątek "nasze systemy, pochwalmy się nimi" czy cos takiego. Tam dopiero będzie miał pole do popisu i wykpiwania, bo wielu ludzi tam zamieszcza zdjęcia swoich mieszkań. Albo niech np. wyleje żółc na gości co tu ostatnio dyskutowali w wątku o umiejscowieniu kominka wzgledem plazmy i zamieszczali zdjęcia swoich domów.
Admin - załóż wątek "Tutaj wylej swoje żale" i wtedy niektórzy będą mieli swój przyklejony wątek.

Inox777 - masz pełne wsparcie Klubu. :)
 
Ostatnia edycja:

grafion

New member
Inox777 powiem Ci tak-są ludzie tak zazdrośni i zawistni że nie potrafią tych odruchów stłumić w sobie i muszą wylać z siebie przy pomocy słowa ,pisma jak na tym forum.Jest też grupa ludzi co co innego myśli a co innego pisze,powody takiej sytuacji mogą być różne np:marketing,lobbing itp.Dokonałeś bardzo dobrego wyboru.Moim zdaniem, ale i można wyczytać na forach zachodnich że Philips robi najlepsze i najlepiej oceniane telewizory LCD, stąd się bierze jego cena.Jeżeli chodzi o obraz nie dorównuje mu nikt,a napewno nie Sharp czy Samsung.
 
J

Judash

Guest
grafion napisał:
Inox777 powiem Ci tak-są ludzie tak zazdrośni i zawistni że nie potrafią tych odruchów stłumić w sobie i muszą wylać z siebie przy pomocy słowa ,pisma jak na tym forum.Jest też grupa ludzi co co innego myśli a co innego pisze,powody takiej sytuacji mogą być różne np:marketing,lobbing itp.Dokonałeś bardzo dobrego wyboru.Moim zdaniem, ale i można wyczytać na forach zachodnich że Philips robi najlepsze i najlepiej oceniane telewizory LCD, stąd się bierze jego cena.Jeżeli chodzi o obraz nie dorównuje mu nikt,a napewno nie Sharp czy Samsung.

A swistak siedzi i zawija te sreberka Philips jest najlepszy ;)Bo taki drogi......buhaha
 

inox777

New member
prośba do Admina

Prośba do Admina tego forum o przeniesienie kilku postów do HYDE PARKU
zeby co poniektórzy dysponujący ogromną WIEDZĄ a mniej zasobnymi portfelami mogli publicznie innych opluć , obrzyg.... , wylać swoje żale ,
mogliby wtedy wyżyć się do woli, dać upust swojej fantazji , naptomiast w tym temacie prośba o konstruktywne pisanie a nie ble ble ble
Ps. A tak na marginesie to się cieszę bo zrobiło się ciekawie
Dzięki również za wsparcie od PHILIPSMANIAKÓW do których dołączyłem ;)
 

szarp

New member
Inox philipsmaniaku ... wiem co to fullhd i mnie to nie powala jesli nie jest to 1080p panel minimum 40". Myślałem że jeżeli kupowałeś to wiesz jak go polączyć i jakie rozdzielczości uzyskasz.Co do czerni to śmiem wątpić w to co piszesz. Przy jasności 550 cd/m2 w porównaniu do Samsunga serii M91 500 cd/m2 czerń z definicji jest gorsza. Biorąc pod uwagę że Samsung ma dynamiczny na LED'ach backlight to czerń jest czarna i już nie świeci.>A tak na marginesie Kolego to pochwal sie swoim wyświetlaczemOczywiście mam Samsunga 32m61 1366x768. Czerń jest ciemna, śmiem twierdzić że lepsza niż w Philipsie bo jasność 500cd/m2 no i panel SPVA. TV ma pixel mapping i super współpracuje z kompem.Co do Twojego fullHD to niestety wybrałeś za małą przekątną. 37" to za mało aby coś zobaczyć, no chyba że włożysz nos w TV. Mnie Twój wybór bardzo interesuje bo ciągle nie mogę zrozumieć czemu ludzie kierują się tylko marką i ceną. Jak to fajnie brzmi "mam filipsa za 12000, kto mi podskoczy?" Ja uważam, rozumiem że cie to nie obchodzi, że mogłeś lepiej wydac swoje pieniądze.
 

inox777

New member
I to jest konstruktywna odpowiedz a nie prześmiewanie się i tak dalej.
Dzięki za wytłumaczenie kilku różnic między naszym lcd-kami.Co do wielkości to gdybym kupił 40" lub 42' do salonu 26m2 ogladajac z 2 m to pewnie bym przesadził .Moja 37" wydaje sie i tak duża (przesiadłem sie z 28") pzdr ;)
Powtarzam jeszcze raz nikogo na tym forum nie chce obrazić i tego samego równiez oczekuję .
 
J

Judash

Guest
Konstruktywna opinia na temat Tv Philips uwaga! "Mam go w salonie i pieknie wyglada no i kosztowal 12.000 ;)" to jest dopiero Hide Park ;)
 

inox777

New member
Judash masz rację ! słuchaj chcę kupić dobre DVD co proponujesz ? może podpowiesz jakie typy ? no bo wiesz nie chce sie narazić pożniej na śmieszność. Żeby dac Ci możliwośc do pofantazjowania to powiem że budget na DVD mam powiedzmy 4k. za jeden klocek . Co proponujesz ?;)
 

szarp

New member
inox777 napisał:
Powtarzam jeszcze raz nikogo na tym forum nie chce obrazić i tego samego równiez oczekuję .
Czy ja Cię obraziłem? Czego oczekiwałeś pisząc posta o soim TV, że wszyscy powiedzą "super wybór"? Opinii jest więcej niz ludzi na tym forum. Skoro publikujesz jakieś informacje to niestety musisz się liczyć z komentarzami nawet tymi nieprzychylnymi, a nie "nie interesuje mnie twój wybór". Ciebie może nie ale innych, będących w podobnej sytuacji może tak i dzięki niemu nie popełnią tego błędu co Ty. Jeśli uważasz, że błędu nie popełniłeś to wymień konstruktywne argumenty, które pozwolą obronić się Twojej decyzji.
 
J

Judash

Guest
inox777 napisał:
Judash masz rację ! słuchaj chcę kupić dobre DVD co proponujesz ? może podpowiesz jakie typy ? no bo wiesz nie chce sie narazić pożniej na śmieszność. Żeby dac Ci możliwośc do pofantazjowania to powiem że budget na DVD mam powiedzmy 4k. za jeden klocek . Co proponujesz ?;)

proponuje ci szklanke zimnej wody lub oklad z lodu.....ochlon chlopie, kasa to nie wszystko ;)
 

awujotka

New member
Bez reklam
inox777 napisał:
Dzięki również za wsparcie od PHILIPSMANIAKÓW do których dołączyłem ;)

I ja dołączę się do gratulacji z tytułu wstąpienia do Klubu Philipsomaniaków:D
Jak rok temu kupiłam Philipsa to gros moich znajomych popukało sie w czoło i stwierdziło - baba nie ma na co kasy wydać. Rok minął i co niektórym sceptykom szczęka dalej opada jak przychodzą i pooglądają sobie cokolwiek na moim tv, nawet zwykłą kablówkę:p

Tak więc doskonale cię kolego Inox777 rozumiem, nie przejmuj się zawistnymi wypowiedziami co poniektórych forumowiczów (palcem pokazywać nie będę), ciesz się długo z posiadanego sprzętu i oby tak dobrze ci się sprawował jak nasza seria 9830!:D

A czerń jest czarna - choć już słyszałam w moim Philu wypowiedź, że czarne jest białe:p
 

inox777

New member
dzieki wielkie !
Obiecuję Wszytkim w pełni obiektywny test juz niebawem jak ogarnę to wszytko i zepnę do kupy . A to ze w czymś tam lest lepszy Samsung w czym innym Sharp itd. to juz to mnie w tech chwili nie interesuje. Mam super sprzęt według mojego uznania i wcale mnie nie martwią opinie innych użytkowników.Popisać i pogadać każdy może zresztą nawet gdyby ktoś kupił szmelc to i tak bedzie chwalił.
Proszę o nie pisanie już w tym poście , temat uważam za zamkniety .
pzdr szczęśliwy posiadać 37PF9731D :D
 

maszek

New member
Bez reklam
Judash napisał:
proponuje ci szklanke zimnej wody lub oklad z lodu.....ochlon chlopie, kasa to nie wszystko ;)

Judash please, daj już spokój inox777.:)

Kupił sobie telewizor jaki chciał i o tym napisał.
Wydał na niego tyle kasy, ile chciał (i też o tym napisał, a nie musiał).
Czuje się szczęśliwy, to dobrze, bo o to w końcu chodzi.
Nie zauważyłem, żeby szpanował czy się wywyższał.
Poleciałeś "po bandzie" wraz z szarpem, to i emocji przybyło.:D
Jak innox777 chce się dalej dzielić swymi wrażeniami - niech to robi, bo po prostu ma do tego prawo.
Omijaj szerokim łukiem ten wątek i tyle bo jak tak dalej pójdzie, to admin go zamknie albo sprezentuje komuś BANA:p ponieważ ta polemika do niczego sensownego już nie prowadzi.
 
Ostatnia edycja:
J

Judash

Guest
Psssss...ciszaaaaa.....;)Cos wam powiem, tez mam w domu Philipsa, ale zarowke energooszczedna i nie zebym kupil ja sam, swiadomie tylko dostalem ja grats do jajka niespodzianki ;)
 

AWGUST72

Klub HDTV.com.pl
VIP
maszek napisał:
Judash please, daj już spokój inox777.:)

Kupił sobie telewizor jaki chciał i o tym napisał.
Wydał na niego tyle kasy, ile chciał (i też o tym napisał, a nie musiał).
Czuje się szczęśliwy, to dobrze, bo o to w końcu chodzi.
Nie zauważyłem, żeby szpanował czy się wywyższał.
Poleciałeś "po bandzie" wraz z szarpem, to i emocji przybyło.:D
Jak innox777 chce się dalej dzielić swymi wrażeniami - niech to robi, bo po prostu ma do tego prawo.
Omijaj szerokim łukiem ten wątek i tyle bo jak tak dalej pójdzie, to admin go zamknie albo sprezentuje komuś BANA:p ponieważ ta polemika do niczego sensownego już nie prowadzi.


Przyłanczam się do Maszka

Proszę Państwa , więcej pokory , zrozumienia dla innych i ich poszanowania. To forum zostało stworzone m.in po to aby wymieniac swoje uwagi i doświadczenia dla dobra wszystkich a nie szczuć sie między sobą . A już napewno nie po to aby kogos obrażać czy wysmiewać . "Kłócmy się" ale po ludzku i na poziomie a nie jak w jednej partii co ma paskowane krawaty !
 

Mabri

New member
Ilość kasy, stać mnie, nie stać. Dziwny wątek.
Dalej jednak nie wiem, czy 37PF9731D wart jest swojej ceny.
Proponuję przeniesienie tematu do hyde parku.
 
Status
Zamknięty.
Do góry