37lh3000 -Analog?

djmothek

New member
Witam zaciekawił mnie ten model i mam takie zapytanie bo obecnie odbierał by tylko na antenie siatkowej sygnał analogowy (2km od glownego nadajnika-mocny piękny sygnał z byle kabla) i otóż moje pytanie jak ten model LG sobie poradzi z obsługa sygnału analogowego? Ogolnie to telewizor ma byc dla starszej osoby wazne zeby zbierał analoga, Miał minimum 2HDMI i byl Ful HD oraz mial wbudowany tuner Mpeg-4. (oglądanie ok 5m)czy ten model bedzie odpowiedni?
 

LUPO78

Banned
jeżeli chodzi do analogu to bardzo dobrze sobie radzi z analogiem(LG mają dobre skalowanie obrazu)-jeżeli chodzi o odległość 5m to może być trochę przymały-tv jest w mpeg-4 full hd i ma 3 wejścia hdmi-myślałeś o modelu w 100hz?
 

djmothek

New member
nie nie 100hz nie wchodzi w gre a duzo różni się 42LG5000 od 32LH3000? poza wielkością... :)
tez ładnie skaluje analoga?
 

WilkuWroclaw

New member
.

testowalem bardzo dlugo model 37lh3000, niezly TV za niezla cene, do obrazu zadnych zastrzezen, jednak bardzo ostrzegam przed zakupem ze wzgledu na fatalny dziwiek. Cyfrowe przetworniki dzwieku zastosowane w tym TV sa fatalne i czasami TV szumi,na roznych ustawieniach glosnosci. Jedymym wyjsciem wtedy to puszczenie dzieku przez wyjscie np optyczne,hdmi do amplitunera. Strasznie to potrafi byc wieczorem wkurzajace. Dlatego jako drugi w zakupie wybralem model Toshiba 37rv685 . Bardzo dobry TV ,skaluje analog lepiej od LG i ma rownie dobre parametry obrazu. W Toshibie nic nie szumi i to juz jest wystarczajacy powod do zakupu,gdy zastanawiasz sie nad zakupem TV w tej kategorii cenowej. Model 42 cale oczywiscie blizniaczy
 
Do góry