37LG3000 i menu serwisowe

cysiu100

New member
Witam,
Bardzo proszę kogoś o spisanie i podanie mi wszytkich wartości w menu serisowym TV 37LG3000. Czy można jakoś zmusić telewizor żeby powrócił do wszytkich ustwaień fabrycznych, tych z menu serwisowego też? Trzymając OK na pilocie i TV wszedłem też do innego menu w którym nie mam pojęcia co można ustawiać, może ktoś wie i podzieli się tą informacją?
 

cysiu100

New member
Hej ludzie napewno wielu z Was ma ten model, naprawde potrzebuje tych informacji. Nie bądźcie tacy to nie szkolna kartkówka, dajcie odpisać ;)
 

viera

New member
37 lg3000

wlasnie tak sie wchodzi w menu serwisowe... ok na pilocie i tv...
czyzbys grzebal w tym menu takze ...niemozliwe zawsze nalezy zapisac ustawienia na kartce papieru lub zrobic fotke...zdobadz sobie ewentualnie zeszyt z trybami serwisowymi ...cena okolo 20zl mozesz znalezc na necie..wiecej ci nie pomoge bo mam calkiem inny model tv...
 

cysiu100

New member
Na szczeście w meny z OK nic nie zmieniałem, natomiat chciałbym się upwenić czy jest ok menu serwisowe z klawiszy MENU. Próbowałem wyregulować obraz gdyż z cyfrowego polsaty na AV1 czy AV2 obraz nie jest od początku dolnej krawędzi lecz mam czarny pasek na około 5-6 pixeli. Dodadkowo mam pytanie zwiazane tez z polsatem, jak leci np reklama na białym tle, całkowicie białe tło i na środku np małe logo to obraz robi lekki przeskok w prawo, na innym tle wraca w lewo. W TV robiłem przywracanie ustawień fabrycznych, sprawdzałem też na różnych trybach (Żywy, Kino itp) i zawsze to samo. Na złączu RGB z komputera takie coś nie występuje. Więc pytanie, TV czy cudowny dekoder Polsat Mini D1?
 

cysiu100

New member
Znalazłem książkę servisową do tego modelu, jest tam wszytko , jak rozkręcić tv, jak wgrac nowe oprogramowanie, oprócz tych ustawień z Menu Servisowego. Co dziwnego napisali tam że każdy model LG posiada swój numer TOOL OPTION1. Więc proszę Was zerknijcie mi chociaż na ten numer czy mam poprawny. Ja mam 5120.
 

gigo

New member
cysiu100 napisał:
Znalazłem książkę servisową do tego modelu, jest tam wszytko , jak rozkręcić tv, jak wgrac nowe oprogramowanie, oprócz tych ustawień z Menu Servisowego. Co dziwnego napisali tam że każdy model LG posiada swój numer TOOL OPTION1. Więc proszę Was zerknijcie mi chociaż na ten numer czy mam poprawny. Ja mam 5120.

Podaj adres to może bedzie i do mojego modelu. Pozdrawiam.
 

viera

New member
37 lg3000

gigo jak cos znajdziesz ciekawego to daj znac ,interesuje mnie wgranie najnowszego firm ware do naszych tv...do 42 lg6000...
czy sciagnales juz program z burosh de do kalibracji tv...
 
Do góry