37"

DżumA

New member
Uprzejmie proszę o zasugerowanie zakupu LCD 37" do 3000 - 3200 zł

Nie bardzo się orientuję w którą firmę zainwestować ??

1. FULL HD
2. Wyciągający możliwości PSX3
3. Tuner DVB-T MPEG4 i HD TV
4. Fajnie było by mieć w USB mkv

Pozdrawiam
 

annddy

New member
Specjalista w odtwarzaniu mkv przez usb jest :
Samsung LE37B651

polecą takze filmy z napisami ,lecz potrzebne kino domowe bo dżwiek ponoć tragiczny.
Do tv analogowej tez nie za bardzo.CENA 2200 ZŁ





Samsung LE37B651


 
Ostatnia edycja:

DżumA

New member
Pod lupę wybrałem

Samsung LE37C650

SONY KDL-37EX500

Już oczopląsu dostaję wczytując się od kilku dni w różnego rodzaju publikacje w necie.

Pomóżcie dokonać odpowiedniego wyboru - argumentując na plus i minus
Chyba że dostrzegacie jakiś inny warty uwagi model.

Oczywiście format z USB MKV - to bajer który nie muszę mieć, zawsze można coś pokombinować z PSX3

najważniejsze to KOMFORT użytkowania (TV będzie służyć do odbioru TV cyfrowej / DVD / BlueRay / oraz zabawy na PSX3)

i parametry oraz bajery które powinienem mieć ;-))
 

Ares78

New member
Uprzejmie proszę o zasugerowanie zakupu LCD 37" do 3000 - 3200 zł

Nie bardzo się orientuję w którą firmę zainwestować ??

1. FULL HD
2. Wyciągający możliwości PSX3
3. Tuner DVB-T MPEG4 i HD TV
4. Fajnie było by mieć w USB mkv

Pozdrawiam

A jakie dokładnie masz warunki? Chodzi mi o odległość od kanapy do telewizora? Bo przy założonym budżecie i modelach które Ciebie interesują to powinno wystarczyć na wersje 40 calowe. Co do wytypowanych modeli to nie wiem czy to dla Ciebie istotne, ale b650 ma matrycę błyszczącą, ex500 natomiast matową, także warto się zastanowić w jak bardzo nasłonecznionym pomieszczeniu będzie stał telewizor.
 

DżumA

New member
Musiałem się skupić na 37" miało być wcześniej 32" ale odległość oglądania będzie idealna ana 37 - 42 odpada ! odległość ok 240 cm - sypialnia ;-)

Od samego początku nastawiałem się na SONY 37 EX500

Zamówiłem jednak model SAMSUNGA 37C650

Modele parametrami były bardzo porównywalne - ale jak pooglądałem na żywo przekonała mnie błyszcząca matryca SAMSUNGA kolory bardziej wyraziste i żywe - w Sony matowy LCD niestety nie prezentował się już tak idealnie

Poza tym w kwestii mojego gustu design SAMSUNGA bardziej mi odpowiadał - jakość wykonania wydaje mi się lepsza niż w SONY.

mam nadzieję że telewizor spełni moje oczekiwania ;-)

Pozdrawiam
 
Do góry