37" Lcd - 3500?

musicman

New member
Witam,

pojechalem dzis kupic tv - bylem zdecydowany na sharpa WD1 32" ale zobaczylem jak wyglada i jednak wydal mi sie za maly - TV bede ogladal z 3-3,5 metra - po przejrzeniu forum doszedłem do wniosku, że optimum to 37" = bedzie wykorzystywany glownie to TV kablowej (UPC jesli to istotne) + DVD.
Budzet nie jest duzy - nastawialem sie na mniejszy TV wiec i mniejsze koszta. Co polecacie? JEst wogole cos godnego uwagi w tej cenie?

Cenowo widze, ze chyba tylko TOSHIBA C3500 się zalapie, sharp niestety z tego co widze kolo 4000.. jest jakas alternatywa? i co myslicie o tym TV toshiby? Warty jest tych pieniedzy czy lepiej "dozbeirac"?

z gory dzieki za kazde info, pozdrawiam!
 

borsooq

New member
Bierz C3500P. Mam, używam do kablówki, N, PC i jest bardzo dobry. Dobrze odbiera z kablówki, ma kilka filtrów wygładzających szumy. Naprawde polecam. Aha, ja kupiłem go za 3148, więc w cenie się spokojnie zmieścisz.
 

ktp

New member
Może warto dołożyć troszkę i pomyśleć oToshibach
37 R3500 już od 3600zł - hdready 100Hz
37 x3000 już od 3700zł - full HD

oczywiście ceny sklepów internetowych
 

mike11

New member
Ja też od dłuższego czasu szukam telewizorka dla rodziców i 37C3500 to chyba najlepsze rozwiązanie w cenie do 3500 zł.Wcześniej myślałem o 32' ale okazał sieza mały.Jeśli chodzi o cenę to w stacjonarnym sklepie RTVeuroAGD jest już za 3299 a jeszcze 2 tygodnie temu był za 3699.Moje obawy to tylko to jak poradzi sobie z przetworzeniem sygnału ze zwykłej anteny bo niestety ale żadnej kablówki ani satki rodzice na razie nie posiadają.Czy ktoś może coś powiedzieć na temat tego telewizorka i odbioru właśnie z takiej anteny.
Co do oznaczeń modelu to czy 37c3500P i37c3500PG to to samo??Wydaje mi się że tak ale nie jestem pewien. Pozdrawiam
 
Ostatnia edycja:
Do góry