37 cali do 2500 zl? c3500?

Pioro

New member
Witam posiadam juz toshibe c3500 (moze nie dokaldnie bo jest u mojego brata w mieszkaniu), telewizor całkiem niezly juz sie do niego przyzwyczailem, pomimo kilku wad, zastanawiam sie nad własnym tv ktory głownie bedzie słuzyl do meczy piłkarskich oraz filmow, zastanawiam sie nad tv 37 cali bo po 3 tygodniach użytkowania (brat mi pozyczyl) wydaje mi sie ze tv jest za jakos za mały:) (20m2 pokój) Budżet moj nie jest za wysoki oscyluje w okolicy 2500 zl (narazie widzialem oferte za 37"c3500-2700zl) zastanawiam sie nad kupnem tego samego modelu, chcialbym sie spytac czy ktos z was moze tez polecic inny model toshiby w tej klasie cenowej? widzialem tez ze model av jest niedrogi ale czy to nie kicz? moze jakis tv sharp, bo do samsunga i lg nie jestem przekonany, z gory dziekuje za odpowiedz, pozdrawiam:)
 

maly440

New member
mam podobny problem, też szukam tv w podobnej cenie i wielkości 37-42' zastanawiam się nad Toshiba Regza 37A3000PG lub Toshiba Regza 37C3500PG w grę wchodzi też JVC LT-42A90BU ale niewiem co wybrać, głównie chodzi mi o to żeby telewizorek się nie padł zbyt szybko jak lg czy samsungi. poradzcie co z tych najlepiej wybrać. tv mam ze zwykłego kabla UPC
 
Do góry