37 A656 Kablówka

panorafix

Member
witam,dziś podłączyłem nowy zakup 37 a656 pod kablówkę i się załamałem odbiór fatalny sama kaszka i brak ostrości na każdym kanale.Moje pytanie czy on tak reaguje na kablówkę czy z tv coś nie tak?Mam w domu 3 tv dwa kineskopowe i jeden lcd 15,na wszystkich obraz jest zadowalający.Ten podlączyłem zamiast lcd 15 i jest strasznie.Czy to rozmiar robi swoje?Bo na 15 w miarę jest ok.Generalnie jak ten tv u innyh radzi sobie z sygnałem kablowym.
 

marciniozo

Well-known member
Bez reklam
kablówka

Właśnie dlatego po przeczytaniu wielu postów na Szanownym Forum do kablówki zakupiłem plazmę / pomimo jej wad/. I generalnie nie narzekam na jakość odbioru TV po analogu.... O programach HD nie wspomnę!!!
 

szczelny

New member
Ja też wczoraj uruchamiałem kablówkę. Mam 32 LCD A451. Pierwsze połaczenie, tragedia, znalazło mi 10 programów w sumie to sam śnieg. Dzwięk to samo. Ale cos tam przestawiłem w menu dzwięku i dzwięk był (wielki plus dla Samsunga ze ma takie łatwe menu, coś się kliknie i od razu się zmnienia, miałem to w przypadku dzwięku oraz z polskimi znakami w dvd). No i wracając do kablówki. Wydarłem kabel antenowy i jeszcze raz zarobiłem wtyki. No i o niebo lepiej. W sumie obraz na 4.5 ( na 5 skalowa ocene).
Zastanawiam sie nad jakims oryginalnym kablem antenowym. Warto??
 

Carlos77

New member
panorafix napisał:
witam,dziś podłączyłem nowy zakup 37 a656 pod kablówkę i się załamałem odbiór fatalny sama kaszka i brak ostrości na każdym kanale.Moje pytanie czy on tak reaguje na kablówkę czy z tv coś nie tak?Mam w domu 3 tv dwa kineskopowe i jeden lcd 15,na wszystkich obraz jest zadowalający.Ten podlączyłem zamiast lcd 15 i jest strasznie.Czy to rozmiar robi swoje?Bo na 15 w miarę jest ok.Generalnie jak ten tv u innyh radzi sobie z sygnałem kablowym.
Witaj
Posiadam LE 46a656 i musze przyznac ze na kablówce jest ok ale trzeba po pierwsze wyłączyc funkcje DNIe która uwydatnia szczegóły i bardziej jest przydatna przy sygnale cyfrowym niz przy anoalogowym, apo drugie trzeba zachować jeszcze odpowiednią odległość od ekranu bo z bliska zawsze w kazdym sprzecie znajdziesz niedociągniecia.
Pozdro
 

centomaniak

New member
panorafix napisał:
witam,dziś podłączyłem nowy zakup 37 a656 pod kablówkę i się załamałem odbiór fatalny sama kaszka i brak ostrości na każdym kanale.Moje pytanie czy on tak reaguje na kablówkę czy z tv coś nie tak?Mam w domu 3 tv dwa kineskopowe i jeden lcd 15,na wszystkich obraz jest zadowalający.Ten podlączyłem zamiast lcd 15 i jest strasznie.Czy to rozmiar robi swoje?Bo na 15 w miarę jest ok.Generalnie jak ten tv u innyh radzi sobie z sygnałem kablowym.
zadałeś banalne pytanie ,wszystko jest ok , dlatego tak sie dzieje bo tv ma rozdzielczosć 1920/1080 a rozdzielczość kablówki to może max(nie jetem pewiem 500 lini) więc tv lcd pokazuje wszystkie niedoskonałości sygnału z kabla (obraz dużo gorszy niż na starym crt) , rozdzielczość tv kineskop. jest niska z tąd kablówka wygląda lepiej na crt niż na lcd , matematyka kolego
 
Do góry