37-42 do 2000zl.

000loki

Member
Odległość od ekranu: Od 1,5m do 2,5m.
Jak słońce świeci w pokoju: Prawie wcale
Jak duży jest pokój: 2mx4m
Preferowana technologia:LCD/LED/Plazma
Jaki masz obecnie telewizor: crt 21 :wink:
Jakie programy najczęściej oglądasz: zadne.
Oglądasz w dzień czy wieczorem: 50% dzien, 50%wieczór
Preferowana wielkość telewizora: 37(?)-40.
Preferowana marka: nie mam
Jakie urządzenia będą podłączone: Komp, konsola, tv neo.
Ile % do telewizji a ile % do innych urządzeń: 10% TV, 45% PC, 45% konsola
Siedzisz na wprost czy również z kątów bocznych: wprost w wiekszosci
Telewizor ma mieć WiFi: Nie musi
Ma czytać przez USB filmy: moze byc
Jaki masz sygnał:
Jakimi złączami i co chcesz podłączyć: Hdmi PS3, Komputer VGA
Ile masz kanałów HD: 0, ale wkrotce beda
Ile godzin dziennie ma grać telewizor: ~6
Ile osób zasiada przed telewizorem: 1-2
Ma stać czy wisieć: wisiec
Jaka klasa cenowa: Bardzo chcialbym zmiescic sie w 1,5 - 2 tysiacach. Mozliwa ewentualna doplata ale niewiele.

Poprzednio wybieralem podobny TV i chwycilem Samsunga 40C650 dla matki. Ja jednak juz mam troche zboczen jezeli chodzi o jakosc i input lag. Dlatego tez myslalem po cichu nad plazma panasonica, ktora byla mi polecana w poprzednim temacie. Tylko teraz kwestia, czy przy odleglosci mysle max 2m jest sens zebym bral 40 cali ? Boje sie troche tej plazmy Panasonica 42UX30 bo to juz 42 cale i nie wiem czy nie bedzie za duze.
Jesli nie Panas to mysle znowuz nad Toshiba 40BV700G.. no ale odstrasza mnie troche te 50hz..
 

lipton90

New member
tez miałem taki dylemat z wyborem i kupiłem lg 42ld650 i nie żałuje obraz jest świetny, dobra czerń i ogólnie tv znakomicie sie sprawuje. Mam go w podobnym wielkościowo pomieszczeniu i 42 cale jest dobrym wyborem.Dodatkowo ma 2 usb które czytają większość popularnych formatów. Myślę ze powinieneś pomyśleć nad tym tv a zresztą można go kupić za 1800 zl to Ci zostanie
 

Jaras73

New member
tez miałem taki dylemat z wyborem i kupiłem lg 42ld650 i nie żałuje obraz jest świetny, dobra czerń i ogólnie tv znakomicie sie sprawuje. Mam go w podobnym wielkościowo pomieszczeniu i 42 cale jest dobrym wyborem.Dodatkowo ma 2 usb które czytają większość popularnych formatów. Myślę ze powinieneś pomyśleć nad tym tv a zresztą można go kupić za 1800 zl to Ci zostanie

Potwierdzam - zero problemów - 100% zadowolenia - mam CP HD Familijny, mimo iż baaaaaaaaaaaardzo poważnie rozważałem zakup plazmy 50 FHD LG PK760/950 (nie kupiłem tylko ze względu na okresowe wówczas ograniczenia finansowe).
 
Do góry