37-42 cale jako komputer 2 tyś

homman

New member
Myślę że tytuł jest jasny.
Szukam smart tv ale nigdzie nie mogę znaleźć który co ma. Jaką przeglądarkę, jaki pilot itd.

Gdyby same tv były tańsze dokupił bym android tv i był by spokój.
Ale obecnie nawet najtańsze tv za 1500pln mają smart tv więc któryś na pewno by mi wystarczył.
Najlepiej żeby był LED i mało energii jadał na śniadanie.

1. Jak duże jest pomieszczenie w którym ma być telewizor? jakieś 20m2
2. Jak daleko siedzimy od ekranu telewizora? 2,5 - 4m
3. Ile osób zasiada przed telewizorem? 2
4. Czy siedzimy na wprost ekranu czy również bokiem do ekranu? siedzimy albo leżymy w łóżku
5. Telewizor ma stać czy ma wisieć? na razie ma stać potem mają być nowe meble i pewnie zawiśnie
6. Jak słońce świeci w pokoju? z prawej strony okna zachodnie u góry żyrandol
7. Jaki masz obecnie telewizor? philipsa 26 cali jakiegoś jeszcze bańka
8. Co chcemy aby telewizor posiadał? podane wyżej. przeglądarka, ipla wejście dsub, hdmi, usb możliwość podłączenia klawiatury bo te piloty raczej do niczego się nie nadają. I możliwość rozbudowy do skypa jak się da tanio.
9. Jaki sygnał będzie podłączony do telewizora? dvb-t + orange dekoder, czasem laptop ale dlatego chcę smart żeby uniknąć podłączenia z komepem i móc korzystać z filmów w necie.
10 .Jakie urządzenia? UHD88 chwilowo jeszcze polsat cyfrowy
11. Ile godzin dziennie ma pracować telewizor? koło 4h
12. Preferujesz matrycę matową czy błyszczącą? mat ale to preferencja z komputera
13. Jaki rodzaj programów oglądasz najczęściej? edukacyjne
14. Czy zamierzasz serfować po internecie? tak
15. Czy zamierzasz grać w gry - jeśli tak to ile % dziennie? gram tylko w strategie może kiedyś najdzie mnie odpalić starcrafta 2 ale wątpie.
16. Preferencje co do marki? brak ale smart tv samsunga wydaje się najlepsze na rynku
17. Preferencje co do wielkości? 37, 40, 42
18. Co Cię denerwuje w telewizorach? Że trzeba używać kilku pilotów ale tego i tak nie uniknę tu do orange, tu do tv i jeszcze klawa dojdzie.
19. Więcej oglądasz wieczorami czy w dzień? Wieczorami
20. Do jakiej maksymalnej kwoty planujesz zakup? 2 tyś
21. Czy telewizor ma mieć 3D - jeśli tak to jakie, pasywne czy aktywne? NIE i jeszcze raz nie. Noszę okulary i nie rozumie tej mani 3d.

Jak jest z kamerami do czegoś innego niż samsung i LG.
Do lg idzie dostać tanią kamerkę do serii LW i LV a do LS ? Bo nie moge nigdzie znaleźć.

I do jakich serii jest ten pilot magic remote czy trzeba go osobno kupić.


Sony ma chyba najlepsze wsparcie. Jak z flash playerem w konkurencji. Da się otworzyć np weeb.tv ?

Mi chodzi tylko żeby rano zobaczyć na tym pogodę. Od czasu do czasu wyszukać coś w google. Przeglądać filmy na yt. I żeby nie było problemu odpalić filmu np na putlocker.
Czasem włączyć skypa. Po prostu urządzenie czasem zastępujące pc + oglądanie filmów.
Nie musi mieć nawet dodatku wi fi jako klucza bo i tak muszę pociągnąć kabel do orange tv.
 
Ostatnia edycja:

homman

New member
Tak tylko LS nie współgra z kamerką. Niby jakąś ma mieć ale z tą z LV nie działa.
Klawiatura działa ponoć k400 logitecha.

Jak działa flash player nie wiem.
Czy jest tam magic remote pilot tez nie wiem. Bo nigdzie nie piszą.

Patrzyłem na to tv a w sklepach jak zwykle nigdzie internet nie podpięty.
 

Krzysiek1024

New member
W tym linku co podałem to jest napisane, że jest pilot. 37LS570S oglądałeś w sklepie, w jakim? To dziwne, że nie podczepili internetu, nie można sobie sprawdzić ciekawych funkcji.
 

homman

New member
Wszędzie gdzie byłem żaden tv nie jest podczepiony do netu. Nawet w MM są podczepione jedynie z 4 5 tv i to same największe.
W mediaexpert np niby jest ale nie ma nie wiedzą jak podłączyć.
 
Do góry