37 - 42 cale do 2tys. zł. - prosze o porade

temek75

New member
witam, jestem świeżak na forum, planuje zakup nowego lcd i prosze o pomoc wyborze, pare wytycznych:
-40-42 cale (od biedy 37)
-przedział cenowy max 2000zł
-odległość 3,5m
-sygnał SD z "N" i zwykła kablówka
-sprzęt bedzie naprzeciw okna 4m i raczej matryca mat

myślałem o Panasie S10E, Samsung 40C530, Philips 5603 ...no i Toshibe 37ZV635 i 37RV555 100Hz można wyrwać
nie jestem jakimś videofilem ale jak już kupować to nie jakąś kiszke i dlatego prosze o porade ew. jakieś inne sugestie
mam na oku też 42XV555 po wystawie za 1900 - to dobre szkiełko?

opłaca sie zdjąć pare cali na rzecz 100Hz? jest to aż tak dobry bajer?
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
ale chyba ostro pokręciłeś coś z cenami 42 S 10 nie kupisz za 2000 zł .
Jeśli max 2400 - to spokojnie 37 XV 733 Toshiby lub 42 x20 Panasonica.
Jeśli Matryca matowa to może 37R 3500 Toshiba jest na wyprzedaży za 2000 zł
 

Kampaj

New member
Bez reklam
Gdzie Ty ten model wyrwałeś? Toshiba 37ZV635. To jest chyba produkt na Niemcy. 37XV733 świeci identycznie, a pewnie będzie tańszy. Jeśli masz tą samą cenę, to polecam ZV635.
 

temek75

New member
Gdzie Ty ten model wyrwałeś? Toshiba 37ZV635. To jest chyba produkt na Niemcy. 37XV733 świeci identycznie, a pewnie będzie tańszy. Jeśli masz tą samą cenę, to polecam ZV635.

po analizie w gre wchodzi:

Tośki
40vx733 za 2190
37zv635 za 1990 - 200hz:?:
Filek
37pfl5405 za 2150

...i Sony 40EX402 za 2100

jakiś ostateczne wskazówki? bo do pn już musze coś zamówić
 

BartekW

New member
Witam, chciałem założyć nowy temat, ale również jestem nowy na forum i nie chciałem jakiegoś regulaminu złamać. W sumie nie ma też działu ogólnego, a sam nie wiem czy LCD czy Plazmę kupić, więc nie wiem gdzie temat umieścić. Więc doczepie się do wątku. Ale do rzeczy:
Mam do wydania max 2200zł. Oczywiście im mniej ty lepiej :). Do czego będę używał TV? Oczywiście oglądania telewizji, ale tylko z anteny naziemnej cyfrowej, no może telewizja na kartę w przyszłości. Myślałem o podłączeniu telewizora do komputera aby móc sobie oglądać filmy z filmoteki. Ale gdyby telewizor miał czytnik usb to może nie musiał bym tego robić. Konsoli nie mam, myślałem o kupnie ale nie zanosi się na to.
Na razie tyle, nie wiem co jeszcze byście chcieli wiedzieć. Czekam na pomoc. Pozdrawiam
 

baltyk100

New member
Witam!
Przyłączam się do prośby kolegi, również poszukuję rady w sprawie kupna nowego telewizora.
Podobnie jak kolega potrzebuję telewizora w podobnym przedziale "calowym" około 37-42 cali.

Najpierw napiszę do czego mi telewizor potrzebny, a później przejdę do ceny. Telewizor będzie przeznaczony w zdecydowanej ilości do oglądania cyfrowej telewizji, oczywiście w planie jest oglądanie programów HD. Wymagania nie są wielkie, nie jestem wielkim znawcą dobrego obrazu i nie zauważam wielkich różnic w obrazie dlatego zwracam się do was z prośbą, aby nie dać się zrobić w bubla. Słyszałem, że istotna jest odległość od telewizora, a więc około 2-3 metrów. Napiszę jeszcze dokładniej, że telewizor ma posłużyć dwójce emerytów, którzy chcą przejść na tę lepszą stronę telewizyjnego księżyca ;]

Dobrze by było, aby był również w miarę ekologiczny, co tłumaczy się na kolokwialne: "aby nie żarł prądu".

Ceny w gruncie rzeczy nie podam, bo wydaje mi się, że wy jako specjaliści będziecie potrafili pomóc mi dobrać telewizor odpowiedni do moich wymagań w odpowiednim współczynniku ceny do jakości.

Pozdrawiam i gorąco oczekuję na Waszą pomoc.
 
Do góry