37-40" sharp 830, philips 6007, Sony 750 czy samsung 6800

xx5032

New member
Chciałbym zakupić tv na dniach, wybór zawezil się do 4 tv. 3 to 40" sharp, Sony i samsung i 1 37" philips. Znam wady i zalety każdego z osobna ale w zestawieniu nie wiem który jest najlepszy, ktory generuje najlepszy obraz gdyz to jest kryterium wyboru.
 
Ostatnia edycja:

xx5032

New member
Pokój 3x3, odległość 2,5, 2 osoby na wprost, wisieć, słońce nie ważne, tv nie posiadam, sygnał to naziemna i coś z platform n lub cyfra, bede oglądał wszystko co jest w tv przez kilka godzin w tygodniu, a denerwuje mnie brak płynności i utrata detali i jakości oraz mała rozpiętość totalna. Nie zwracam uwagi na 3d pasywne czy aktywne, internet, Smarty, rodzaj matrycy.

Podsumowując wszystkie tv które wybrałem spełniają moje oczekiwania, ale który będzie TEN naj.
Sharp jest fajny-matowy 200 hz ale tez najstarszy, philips wydaje się faworytem, samsung jak i Sony to tez niezłe maszyny, który więc ma najlepsza płynność, kontrast, zakres tonalny, czerń ...

A może poczekać co pokażą producenci na ten rok?
 

xx5032

New member
Wiem, ze można czekać, aż do śmieci na zakup, sens czekania jest wtedy gdy na horyzoncie jest coś lepszego. A tak na dziś to który jest najlepszy, są to najczęściej typowane modele telewizorów, może jeszcze brakuje philipsa 40" 5507
 
Do góry