37 - 40 cali. decyzja do jutra. LG LM620s

haxigi

New member
Siema. Przeciągałem tak co chwilę kupno telewizora maxymalnie do końca.

Jestem już chętny kupić 37LM620S, ale smuci mnie:

*mega dobijająca matryca
* tuner dvb-s (mam swój to szkoda kasy na to)
*podobno obudowa wpada w rezonans i trzeszczy ;/

Natomiast na plus:

*3d pasywne
*smart tv
*jakość obrazu
*czarna ramka (to musi być konieczne - kobieta - więcej nie trzeba tłumaczyć)
*cena (2100 w media expert)

Znacie jakiś inny może model 3d z pasywem, dobrym (a nawet lepszym) obrazem, bez dvbs i bardziej matową matrycą w max 40 calach i cenie do 2300 ?
 

haxigi

New member
kiki widzę nie przeczytałeś dokładnie. Max to 40 cali, nie ma opcji na 42. Czarna obudowa jest wymagana niestety.

Ty podałeś model który ma wszystko na odwrót :p
 

haxigi

New member
A i znowu się przeciągnie:
Widziałem tutaj na forum, że sporo osób pisało że skalowanie SD w lm620 jest do bani. Jak to wygląda w naziemnej cyfrówce? Też kijowo?

Też czytałem że model 660S posiada LED+ czyli nie podświetlana matryca z ledu, a cała jest ledowa. To prawda? Czytając opisy nigdzie nie mogę na to trafić. I jak radzi sobie 660s z skalowaniem obrazu z SD?

Rozważałem też jednak tego panasonica, ale w 37calach chociaż nie jestem za bardzo do niego przekonany.

Jest może jakaś toshiba z pasywem 3d czy wszystkie to aktywy są?
 

Karpaj

New member
Bez reklam
Też czytałem że model 660S posiada LED+ czyli nie podświetlana matryca z ledu, a cała jest ledowa. To prawda? Czytając opisy nigdzie nie mogę na to trafić. I jak radzi sobie 660s z skalowaniem obrazu z SD?

Bzdura, zwykła krawędziówka.

Jest Toshiba z 3D pasywnym, ale cena to 3199 za 42" (42VL963) i nie ma w 37".

Lepszym od tego LG będzie Philips 42PFL4307 - ale tu też brak 37".

40" by się coś znalazło, ale z aktywnym 3d - a to rozumiem że dla Ciebie problem.
 

haxigi

New member
taa wolę już pasywa.

37 - 40 to wymiar ostateczny, nic nie da się więcej zrobić ;/

to wychodzi na to, że zostaje 37ET5E. Szkoda, że LG 620 tak słabo (wg opinii) skaluje obraz SD, w końcu tego jest w PL najwięcej.
 

Karpaj

New member
Bez reklam
Może do 3tyś spadnie do świat, ale niżej wątpię - chyba że będzie jakieś "prawdziwe" bez vacie, to wtedy może udało by się ją za 2800 złapać
 
Do góry