37'' 100 Hz

borek_bb

New member
Witam.

Chcę kupić 37'' calowy LCD zastanawiałem się nad jakimś 100Hz, w grę wchodził SHARP LC-37RD2E ale jest trochę ;) trudno go dostać. Macie coś innego na oku ...

Nie zależy mi na full hd chcę tylko żeby smużenie było jak najmniejsze.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
37 JVC P80
37 Toshiba Z 3030
37 Toshiba X 3000
37 Panasonic LZ 70
ale najpierw podaj jakie masz warunki ?
 

aru

New member
nom, i ja prawie uzyskalem odpowiedz na moj problem wreszcie :D

wizualnie panasonic i toshiby mi si epodobaja. Oprocz tego ze 100hz to jeszcze gdzieniegdzie full hd. to kusi.

Moje warunki to odleglosc tez jakies 2,5 metra, pokoj jasny, ale bedize ogladane i tak wieczorami a wtedy juz ciemniej jest u mnie. Po lewej stronie okno. tv na sciane. zwykle upc, moze ps3 i dvd, zadko komp. Glownie chodzi o sport. Wiec ktory?
I jak sie ma obraz w porownaniu do panasa 32lx70p (ptam bo duzo na nim ogladalem u kumpla i jest swietny, i chcialbym cos bardzo zblizonego albo lepsze). Wiec ktory dla mnie najlepszy? :)

PS. w tych sklepach na necie nigdzie nigdy nie pisze ze te modele sa 100hz :/

Pozdrawiam
 

borek_bb

New member
Ostatnia edycja:

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
oczywiście że modele 100 Hz mają większą płynność.
Masz jeszcze :
37 R 3000 Toshiba
37 Sharp RD2

oczywiście że warto dopłacić do Sharpa.
 

aru

New member
witam po kilku dniach neiobecnosci. Przedzial cenowy najlepiej jakby sie zamknal w 4000. I ta toshiba x3000 mi sie nawet podoba, jedynie ze nei ma matowych ramek. ale moze slonce sie nei ebdize tak odbijac. Generalnie do 4000 pln choc jezeli warto to z 500 zl dorzuce, ale wiecej juz na pewno nie.
 

aru

New member
hm dlaczego bylem pewny ze toshiba 37 x3000 jest 100Hz ?? :/ A nie jest, nie?

Przynajmniej tak powiedzieli w saturnie :D i na ulotce toshiby tez nic nei pisze hehe.
 
Ostatnia edycja:
Do góry