3500-3700zl min. 42" - co wybrac?

TaZ

New member
Witam!
Poszukuje TV, dla ktorego glownym zrodlem sygnalu bedzie PS3 i antena naziemna.
Odleglosc ogladania/grania po linii prostej to ok. 3-3,5 metra.
Kwota jako przeznaczam na sprzet to okolo 3500-3700zl max.
Podstawowoe pytanie - plazma czy LCD?
Kiki proponuje mi ktorys z tych modeli: JVC 37 P80, Toshiba 37 Z 3030, Panasonic 37 LZD 800 lub plazme PV80 Panasonica.
IMO 37" to za malo, wiec bierzmy pod uwage powyzsze modele z przekatna 42" i wzwyz :wink:
Jak juz wyzej napisalem, nie odrzucam tez plazm i typuje TV z FullHD, np samsunga A551, jednak kompletnie nie mam pojecia czy sprawdzi sie w podanych przeze mnie kryteriach:confused:

Ktory TV bylby dla mnie najlepszy? Ew. jaki Wy proponujecie?:confused:
 
Ostatnia edycja:

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
jeśli 42" to :
42 R90 JVC
42 X 20 Sharp
42 X 3000 Toshiba
42 7762 Philips
no i 40 XF 355 Toshiba.
 

TaZ

New member
@kiki moge wiedziec dlaczego model JVC 37" P80 polecasz a JVC 42" P80 juz nie? Czyzby sie jeszcze czyms roznily po za wielkoscia matrycy:confused:
Zaproponowales mi 42-calowe modele, nieobslugujace 100Hz, a z tego, co tutaj wyczytalem wiem, ze takie TV to ogolnie kupa, a juz szczegolnie do grania na next-genie... sam zreszta pisales mi wczesniej, ze jezeli wybierac LCD, to tylko taki z 100Hz:roll:
 

TaZ

New member
kiki napisał:
zapomniałem - oczywiście że też . Ale zrozumiałem że 42 chcesz full hd do gier :(
hehe spoko ;)
Powiedzmy, ze glownym priorytetem jest 100HZ i zeby nic nie smuzylo, nie skakalo, nie bylo duszkow.
Nastepne w kolejnosci jest FullHD.
Jakies propozycje? Znalazloby sie cos co spelni oba powyzsze warunki?
 

TaZ

New member
Doslownie przed chwila na to samo wpadlem:D
Jedyny godny uwagi LCD podany przez skąpiec.pl w kategorii 3000-4000zl z FullHD to wlasnie Z3030 :cool:
 
Do góry