32w4000 czy może 40v4000

Matteusso

New member
Witam wszystkich na forum!

Czeka mnie w najbliższym czasie kupno telewizora.
Zastanawiam się między tymi dwoma modelami.
Z tego co czytałem obraz na w4000 jest bardzo dobrej jakości.
Jak z jakością obrazu w v4000? Czy jest znacząca różnica?
Kusi mnie rozmiar - z drugiej strony jakości też nie chciałbym stracić.
Proszę o pomoc.:confused:

Pozdrawiam
 

meduza88

Banned
Ja mam 32w4000 obraz elegancki.Chcialem Panasonic lx37 ale w sony jest o wiele lepsza biel i czern oraz bardzo zywe kolory.Na mniejszym tv widac mniej pixelozy na kanalach SD.Pewnie w przyszlosci beda juz tylko kanaly HD choc jesli tak sobie patrze na tvp i tvp2 ktora nadaje jeszcze 4:3 letterbox:D to pewnie trzeba bedzie jeszcze troche poczekac.Jesli jestes fanem kina i planujesz blue ray wez 40 ale w full HD.Ja na razie wzialem sobie mniejszy a za kilka lat technologia sie zmieni i wszystko (moze) bedzie w HD w tedy kupie wiekszy.Czekam jak sie rozwinie technologia OLED.
 

Matteusso

New member
@maraz80
poprzednio miałem Panasa TX-32LX60P po gwarancji padł.:(
Sony biorę ze względu na gwarancję 5 lat.

@meduza88
Dziękuję za odpowiedź - chciałbym większy - boję się jednak że seria V jest dużo gorsza pod względem jakości obrazu od serii W.
Czy faktycznie tak jest?

pozdr
 

meduza88

Banned
W ma panel 10 bitowy i jest Full HD w przeciwienstwie do serii V. Wersja W ma takze sensor swiatla i ladnie podswietlane logo.Jesli juz zdecydujesz sie na 40 radzilbym troszke doplacic i wziasc serie W4000.Ja tez na poczatku tez chcialem wersje V ale wybralem W
 

gerost

New member
Wszystkie serie w rozmiarze 37" sa HD Ready, FH nawet L,S,V od 40 " jest! A różnię pomidzy 10 bit a 8 niewelu jest w stanie zauważyć.
 
Do góry