32rl933 - problem z pilotem

stafik123

Klub HDTV.com.pl
VIP
Witam wszystkich.
Posiadam nowy TV jak w opisie. Mój problem polega na nieprawidłowym działaniu pilota. Mianowicie pilot zawiesza się po 4 naciśnięciu przycisku (dosłownie!!!). Po 4 przyciśnięci trzeba zaczekać kilka sekund ... i znowu można 4 razy nacisnąć. Mam najnowszy firmware, uruchomiany REGZA-LINK do tunera sat, pilot nie upadł anie nie zastał w jakikolwiek sposób uszkodzony. Reset wykonany i nie pomógł.
Jeżeli ktoś ma jakiś pomysł, bardzo proszę o pomoc.
Pozdrawiam i dziekuję
 

stafik123

Klub HDTV.com.pl
VIP
Jesteś pewien ze to wina pilota? a nie TV? Sprawdzałeś pilota podczas "zawieszania" np. komórką?

Dzięki za odpowiedź.
Nie jestem pewny czy wina leży po stronie pilota. Wnioskuję tylko po tym. że przy użyciu przycisków na obudowie, nie ma takich objaw i mogę bez problemu przechodzic do kolejnych pozycji menu.
Sorry ale nie bardzo rozumiem jak miałbym sprawdzić komórką.
 

Mixmich

New member
Włącz aparat w telefonie, skieruj obiektyw na nadajnik. Przy wciśnięciu przycisku na pilocie, będziesz widzieć w telefonie, czy pilot nadaje sygnał. Wtedy dowiesz się, czy wieszanie się to wina pilota czy telewizora.
 

stafik123

Klub HDTV.com.pl
VIP
Witam.
Dzieki za podpowiedź. Sprawdziłem pilota telefonem i wyszło że dokładnie po 6-tym naciśnięciu przycisku pilot przestaje wysyłac sygnał. Dziwne to że za kazdym razem jest sekwencja 6 naciśnięć.
 
Do góry