32lx1r - problem z dvi, podłaczenie do PC

Fatal1ty

New member
Witam serdecznie. Mam problem mianowicie posiadam w/w LCD i nie mogę podłączyćgo do kompa. Podłączyłem go kabelkiem dvi-dvi, po włączeniu wyświetla mi napis POWER SAVING MODE, za Chiny nie wiem co jest grane, podłaczam mój monitor LCD (tez lg) i wszystko gra, a po podłaczeniu TV POWER SAVING MODE, co ciekawe wygląda na to że wejście działa, poniewaz kiedy wyciągne kabel pojawia sie napis BRAK SYGNAŁU... Moze ktos pomóc?
 

sim5656

New member
Mam ten sam typ telewizora i na poczatku tez mialem ten sam problem. Trzeba zmienic rozdzielczosc karty graficznej na 1360x768 (60Hz) i dopiero wtedy podlaczyc TV. W trybie DVI-PC ten telewizor calkowicie automatycznie przeskalowywuje obraz z komputera ale pod warunkim ze nie jest to rozdzielczosc wieksza niz 1366x768. Mapowanie pikseli 1:1 jest tylko w rozdzielczosciach 1360x768 i 1366x768 i takie wartosci trzeba ustawic w karcie graficznej zeby miec najlepszy obraz. Jest tez mozliwe mapowanie pikseli 1:1 w rozdzielczosci 1024x768 po wybraniu proporcji ekranu 4:3 ale wtedy sa czarne pasy po bokach. Prosze napisac czy udalo sie uzyskac prawidlowy obraz.
 
Do góry