32LP1R prosze uzytkownikow i tych ktorzy cos wiedza o opinieq

deoc

New member
32LP1R - moge go kupic za jakies 6800zl :/ Troche drogo, no ale mysle ze jeszcze cos moglbym wynegocjowac - tyle tylko ze nie mam za duzo wiedzy o nim, poza tym co widzialem i naprawde pozytywne wrazenie na mnie i mojej Pani zrobil. Czy ma jakies razace wady? Z gory dziekuje za odp.
Ogolnie to sie przymierzalem / przymierzam do Panasa PA50 lub PV60 (niestety cena sie liczy rownierz :() ale wydaje mi sie ze 42" to troche za duzo :/ wiec rozgladam sie za 32" ew. jeszcze Panas 37"
 

mariuszsz

New member
Nie wiem czy jeszcze czekasz na opinie, ale podam swoją. Użytkuję 32LP1R od początku lutego br. Mój wybór sprowadzał się do decyzji czy Samsung 32M61 czy LG 32LP1R. Z decyzji jestem zadowolony. Obraz spełania moje oczekiwania i w mojej ocenie nie jest gorszy niż w M61, choć głebia czerni w M61 jest super. Dzwięk, który nie ma aż tak dużego znaczenia jest w LP1R dużo lepszy. Na korzyść LP1R przemawia też wyposażenie w dwa tunery oraz design.
Jeżeli jeszcze nie kupiłeś to zapewne LP1R, oraz M61 są warte zainteresowania. Z opinii sprzedawców wiem, że również Sharp cieszy się opinią jeżeli chodzi o posiadane panele oraz wyposażenie. Gdybym szukał LCD 37 cali to zapewne brałbym pod uwagę Sharpa podajże GD7.
W rozmiarze 32 LP1 R to super wybór. Zastanawia mnie z jakich powodów jest on trudno dostępny w Wawie. Nie ma go zarówno w Media Markt jak równiez w Saturnie i Euro. W każdym z odwiedzanym przeze mnie slepów był zaś 32M61.
 

greg18

New member
Witam. Użytkuję 32 LP1R od marca i nie mam najmniejszych zastrzeżeń. Obraz z kablówki bardzo dobry, z dvd po "componecie" super. Wisi na ścianie i wyglada zaj.... :) . Polecam .
 
Do góry