32ln5400

Burza84

New member
Witam, serdecznie prosiłbym o radę kogoś kto miał styczność z tym tv.
W trakcie moich tygodniowych poszukiwań na temat tego modelu nie natknąłem się na zbyt wiele informacji, chociaż jest to bardzo popularny model telewizora i większość wypowiedzi z nim związana jest pozytywna to jednak chciałbym zapytać kogoś doświadczonego czy ten tv nadaje się do grania, konkretnie interesuje mnie wartość input lag oraz czy nie występują efekty smużenia albo jakieś inne niepożądane zjawiska podczas grania.
 

Burza84

New member
Szkoda że nikt mi nie doradził co do tego tv ale mimo wszystko go kupiłem, po paru dniach testowania go oddałem i chciałbym się podzielić swoją wiedzą na jego temat tak więc :

plusy:

-całkiem ładnie się prezentuje
-całkiem przyzwoite kolory
-mały input lag
-mały pobór prądu
-bardzo tani tv
-brak szpiegującego softu lg jak ma to miejsce w modelach smart tej firmy

minusy:

-bardzo słaba paleta rgb
-kiepska kalibracja obrazu oraz bardzo mało opcji kalibracji funkcji
-denerwujące info o programie tv które nie znika i nie da się wyłączyć (analogowa kablówka)
-rozmyta czerwona czcionka
-bardzo słaba czerwień jak na matryce ips
-bardzo słaby kontrast
-brak obrotowej podstawki
-słabe skalowanie tv kablowej analogowej
-błyszcząca matryca
-natywna matryca tylko 50 hz
-słabe kąty widzenia jak na ips
-bardzo słaba czerń
-efekt smużenia i tym podobne efekty poboczne
 

manonim

New member
Nie wiem jaką ma ten telewizor sprzedaż, ale jakby ktoś był nim zainteresowany, to dostępny jest chyba wszędzie w ilościach hurtowych - za ok. 1100zł.
Zaskoczyły mnie Twoje minusy, ze swojej bowiem strony dotarłem w korzystaniu z niego tylko do tego, że dobry jest do gier, mały input lag - ale póki jesteśmy przy minusach, dodam i od siebie, że model ln5400 to najbardziej błyszczący telewizor na jaki patrzyłem (mimo, iż sam jestem posiadaczem podobnego LG), inaczej mówiąc - pośród innych to w nim widzimy swoje odbicie możliwie 'najlepiej'.
 
Do góry