32cale do 3tyś

spee_d

New member
Witam do wakacji najpóźniej do połowy wakacji mam zamiar kupić telewizor ma on mi służyć na wiele lat i dlatego chce mieć coś porządnego chciałbym żeby tv miał dobry obraz na sd dobrą czerń na wprost i pod kątem dobre kąty bo wieczorami tv będę oglądał lekko z boku tylko dokładnie nie wiem co wybrać chciałbym philipsa 32 9605 ale on jest chyba poza moim zasięgiem proszę o pomoc i propozycje.

-odległość od ekranu ? – przewidywana: 1,5m – 1,8m

-Jak duży jest pokój ? – 2m/3m
-jaki masz obecnie telewizor? – philips crt 21”
-jakie programy najczęściej oglądasz? - filmy programy informacyjne motoryzacyjne

-więcej oglądasz w dzień czy wieczorem ? - 50/50 pracuje na 2 zmiany więc różnie
-preferowana wielkość telewizora? – 32” większy będzie za duży
-preferowana marka ? – po tym co wyczytałem skłaniam się do philipsa 8605 ale może w 2011 wyjdzie -coś lepszegoczego nie lubisz w telewizorach? – słabej jakości obrazu a zwłaszcza: słabej ostrości w sensie -braku widoczności (wyrazistości) szczegółów, słabej czerni, słabych kątów, słabego skalowania do SD,
-jakie urządzenia będą podłączone ? – komputer
-ile % do telewizji a ile % do innych urządzeń ? – 80% do telewizji 20 komputer
-siedzicie na wprost telewizora czy również z katów bocznych ? – i na wprost i pod kątem
-Czy ważne jest wifi ? – tak mam wifi w domu nie chce dużej ilości kabli
-czy USB ma mieć czytanie filmów ? – może mieć
-jaki masz sygnał ? – kablówka SD :-/
-ile programów HD ? - żadnego
-ma stać czy wisieć ? - chce żeby wisiał

-Ile osób zasiada przed telewizorem: od 1 do 2
-jaka klasa cenowa ? max 3tyś
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
To będziesz miał do wyboru dobre modele :
Toshiba 32 UL 863
Panasonic 32 DT25
Samsung 32 C6500
 

spee_d

New member
A jeśli miałbym wybierać z tych 3 tv to który byś wybrał KIKI pod względem kątów, czerni i obróbki obrazu?
Ta toshiba nie będzie miała nierównomiernego podświetlenia matrycy?
Czy któryś z tych tv to full led czy led edge?
o tym panasie jeszcze nie słyszałem
 
Do góry