32" tv dla 12 latki do jej nowego pokoju :)

zgred

Member
Cześć.
Moja 12 siostra doczekała się nowego pokoju i potrzebujemy go urządzić.
Potrzebujemy zakupić jakiś niedrogi telewizor, no bo coś tam grać musi.

Nie ma żadnych większych wymagań, ważne tylko aby odbierał obraz HD, miał kilka wejść HDMI, fajnie by było jakby miał wejście USB, aby mogła obejrzeć jakiś filmik.
Smart TV nie jest konieczne.
I ostatni "szczegół" fajnie by było, jakby był BIAŁY :D
(wiem, to taki pomysł moich starych, żeby ładnie komponował się w pokoju).

Cena jaką chcielibyśmy wydać sądzę, że tak max. 1300 zł

Na razie znalazłem w "Sklepie dla Idiotów" TV marki OK.

Jest to dokładnie model OK. OLE 328 W4.
Kosztował coś w granicach 1200 zł (ostatnia sztuka), na Ceneo chodzi po 1299 zł.
Widzieliśmy obraz nie w HD i w sumie nie jest najgorzej.

Pytanie, czy jest jakaś alternatywa, co moglibyście polecić?
A może ktoś zna ten TV i mógłby coś o nim napisać (ciężko znaleźć w necie coś o tym TV).

Z góry dziękuje.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Jeśli max 1300 zł to Sharp 32LE244 ale za stówkę drożej masz SHarpa 32LE350V, ten naprawdę świetnie skaluje .
 

zgred

Member
Sądzę, że te 100 zł różnicy nie byłoby wielkim problemem.
Nie wiem tylko, czy wybór nie będzie kierował się w strony białego TV, co mocno ograniczy wybór.

Kiki - a czy słyszałeś coś o tym TV OK.?
Miałeś z tym styczność?
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Tak nawet go przetestowałem dokładnie - dlatego Ci poleciłem. Napisz na PW dostaniesz info.
 

zgred

Member
Cześć.
Odkopię trochę wątek.
Zobaczyłem w jednym sklepie "promocję" (żadna promocja, ale wygodniej mi kupić w stacjonarnym sklepie niż przez net) telewizor Sharp LC-32LD135 za niecałe 1000 zł.
Czy warto się nim zainteresować?
Jak wygląda on względem tych, które polecał Kiki ?

I jeszcze jedno pytanie - w opisach widnieje, że posiada on CI+ Ready.
Co oznacza w tym wypadku "Ready"?
Czy będzie działał z kartą CI od mojej kablówki (taką mam właśnie w Philipsie - szkoda tylko że TV nie widzi wszystkich kanałów, ale to inna bajka)?

Z góry dziękuje.
 

zgred

Member
Odkopię trochę wątek, gdyż temat zszedł trochę na boczny tor, ale teraz powraca.

Siostra stanowczo zaprotestowała przeciw białemu TV, chce czarny, a najlepiej srebrny :D (i weź tu dogódź).

Tak więc wracając do tematu, czy mógłbym ponownie poprosić o radę co do wyboru modelu dla mojej małoletniej siostry?

Nie podejrzewam jej, aby korzystała z takich dobrodziejstw jak net w TV czy nawet odtwarzacz filmów, ale powiedzmy, że TV ma być "przyszłościowy" więc dobrze aby miał te funkcje (o ile jest to do spełnienia w tej kwocie).
Oczywiście chodziłoby o pełne HD, nie żadne HDRedy.

Bardzo proszę o sugestie.
 

Karpaj

New member
Bez reklam
Może Panasonic e6e? Srebrny, z malutką ramką, przyjemnym interfejsem, i łagodnymi kolorami bez jaskrawości.
 

zgred

Member
To nie ode mnie zależy, ale oczywiście spytam..
A jaka jest zasadnicza różnica między modelami E6E i E6?
Cena w sumie podobna (biorąc pod wgląd Ceneo.pl).
 
Do góry