32" do biura?

lukiasz

New member
witam, przepraszam ale nie wtrzymałem. Od kilku dni siedze czytam forum i coraz mniej wiem :(

Co możecie mi doradzić? Potrzebuje do biura TV który podłącze do komputera kupiłem już kabel DVI-HDMI. Na tv beda lecialy filmy lub materaiły reklamowe/ branżowe, biuro ma 6 metrów długości. Kanap jest na jednej ścianie na drugiej będzie tv czyli około 4,5 metra. Pewnie 42" by było lepiej ale też nie moge zagracaćściany bo i tak mam mało miejsca. Teraz pytanie co jest warto kupić? liczyłem wydać nie więcej niż 2500 pln a najchętniej jeszcze mniej ale tak chyba tylko w erze :grin:

za 2750 mam do kupienia Panasonica plazme 42" PV7 ale nie wiem czy jest sens :(

dziękuje za pomoc .......
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Do Twoich potrzeb lepszym rozwiazaniem jest LCD i to pod względem trwałosci , podłączeń i prezentacji z kompa.
Ja sięgałbym po 37: Sharpa do biur modele są na wyprzedaży za 3000 zł
 

deniro24

Member
Bez reklam
lukiasz nie bez naczenia będzie miała tez jakość wyświetlanego materiału na PC. Jeżeli filmy reklamowe będą w jakości DVD to moim zdaniem bardzo dobrze spisze się tu Samsung R81/R82. Przy takim połączeniu dvi-hdmi seria R współpracuje z PC bardzo dobrze (ważne żeby kabel był podłączony do hdmi nr2 w tv). Przy Twoim budżecie mieścisz się w wersji 32 calowej (ok.2700zł). Teraz tylko kwestia czy nie będzie to dla Ciebie za mała przekątna - to też sie wiąże z jakościa wyświetlanego materiału. Gdyby jednak materiał miałby być słabszej jakości (jakieś prezentacje divX, VCD czy dvd zrobione ze słabszego źródła lub po kiepskim authoringu) to rzeczywiście tak jak pisał kiki Sharp mógłby wypaść tu lepiej. Żeby nie było, zarówno Samsunga R81 jak Sharpa Wd1 miałem okazję podłączyć i testować na PC.

P.S.
Kolega median na 100% zaproponuje Ci coś z LG.

Pozdrawiam.
 

lukiasz

New member
większość materiałów będzie jednak raczej niskiej jakości SD, divx itp czyli to co w internecie. Najlepsze co będzie to po prostu DVD, chciałbym też czas móc ze znajomymi usiąśc i jakiśfilm obejrzećna DVD, myślałem też o telewizji np N ale nie ładuje się w to na razie szkoda kasy na abonament, kabel póściłem w ścianie nie popsuje się ;) więc priorytet do niskiej jakości filmy z netu np taki

http://pl.youtube.com/watch?v=Jg3YOIHrx3w + to co mam na DVD
 

lukiasz

New member
tak sobie pomyślałem że w euro jest teraz 30 rat 0% więc mógłbym kupić coś droższego bo nie odczuje tego tak, co możecie polecić z ich oferty? mowa o 37" do 42" ?? tak do max 3500 pln?
 
Do góry