32 czy 37 cali do sygnalu SD - PILNE

pdzran

New member
Witam

Mam mozliwosci kupienia w promocji Toshiba C3500 - 32 lub 37 cali.
Mam pytanie , co bedzie lepsze : 32 czy 37 cali do sygnalu z anteny siatkowej z odleglosci 2.5-3 metrow ?
Nie mam mozliwosci przetestowania w sklepie , bo nie maja sygnalu ze zwyklej anteny.

Pawel
 

rpa

New member
Wszystko zależy od jakości odbioru, ja mieszkam w górach więc z tym jest różnie. Ostatnio u klienta podłączałem Toshibe 20" -gdzieś kupili bez konsultacji- obraz dramatyczny jak dla mnie, odbiór b.dobry, odległość ok 3 metry. Na dachu specjalna "pomarańczowa" antena już do DVB-T, na niej nie widać tzw. ziarna. Jako że było to w nowym bloku mieszkalnym, mam możliwość porównania telewizorów.Samsung 37" - jak dla mnie nie da się tego oglądać,ludzie bez twarzy, zamiast tego jakaś duża plama?
Jak wiadomo nr 1 pod tym względem jest Panasonic :)
Na Twoim miejscu uzgodnił bym ze sprzedawcą ewentualny zwrot w tym samym dniu po zobaczeniu obrazu w domu.
 

pdzran

New member
pdzran napisał:
Witam

Mam mozliwosci kupienia w promocji Toshiba C3500 - 32 lub 37 cali.
Mam pytanie , co bedzie lepsze : 32 czy 37 cali do sygnalu z anteny siatkowej z odleglosci 2.5-3 metrow ?
Nie mam mozliwosci przetestowania w sklepie , bo nie maja sygnalu ze zwyklej anteny.

Pawel

Wybralem jednak 37" , jakby kogos interesowalo to w Euro kosztuja w promocji odpowiedno 2990 i 2399 pln.

Pawel
 

pdzran

New member
Juz stoi nowy nabytek w domu, na razie tylko sprawdzilem wizualnie obudowe i sprawdzilem czy wszystko dziala.
W przyszlym tygodniu remont pokoju i wtedy stanie na wlasciwym miejscu :)

p.s. Warto bylo jednak 37" , 32 pewnie szybko bylby zbyt maly - to sporo 5" roznicy.

Pawel
 
Do góry