32 calowy - konkretne modele

Sharp LC-32DH77E

Sharp LC-32LE700E


Philips 32PFL9604H


Sony KDL-32W5500


Telewizor nie dla mnie lecz dla kogos z rodziny! Wisiec ma w sypialnii! Odleglosc sprawdzona i nic wiekszego w gre nie wchodzi!!!

Sygnal to bedzie glownie telewizja naziemna! Sporadycznie Divx czy SD z satelity! Glownie 5 naziemnych kanalow!!!

Nie mam zdecydowanego faworyta, moze Phil ze wzgledu na ambilight! Wszystkie te modele moge wyciagnac w podobnej cenie! Pewnie gdyby Sony mialo model Z5500 w tym rozmiarze to bym sie dlugo nie zastnawial, ale nie ma !

Co radzicie? Na ktory postawic?!
 

Ares78

New member
Z5500 w tym rozmiarze nie miałoby zbytnio sensu taka prawda (tak samo x4500 na podświetleniu ledowym powiedzmy też dla 32 cali), więc nie ma co na siłę szukać bardzo drogiego telewizora- dlatego trzymałbym się w5500 + jakiś odtwarzacz czy to dvd czy blu ray radzący sobie z dużą ilością formatów i to w zasadzie tyle.
 
Ostatnia edycja:

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Jeśli do sypialni i telewizja naziemna - to Sharp 32 LE 700. Chociaż z uwagi na odległość wystarczy również LE 600.
 
Czyli tak jak myslalem sugerujecie Sony i Sharpa! A mnie zastanawia jedno czy ten Philips jest znaczaco slabszy od wymienionych modeli, mimo ze jest kolo tysiaca drozszy? Malo tego czyta z pen divxa czego Sony nie potrafi? Nie ma przekonania do konca!
 
Ostatnia edycja:

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
przecież napisałeś :
Sygnal to bedzie glownie telewizja naziemna! Sporadycznie Divx czy SD z satelity! Glownie 5 naziemnych kanalow!!
To napisz proszę jeszcze raz jakie masz preferencje. Co jest dla Ciebie najważniejsze - jakość , czy wyposażenie ?
 
jakosc nie jest w tych 3 modelach az tak bardzo rozna! nie twierdze, ze obraz na Sharpie czy Sony nie jest lepszy, ale nie o tyle aby przekonal mnie do siebie i przycmil "bajery" Philipsa!!

Pozdrawiam
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
skoro tak wybrałeś - to Twój wybór .
Ja dla takich warunków i dla siebie wybrałbym inaczej .:D
 
Do góry