32 cali - co wybrac

theo24

New member
witam was
potrzebuje kupic do sypialni rodziców 32 calowego samsunga
co powinienem wybrac? pomozcie

TV ten nie musi miec bajerow typu dlna, internet i itp... ani jakis nie stworzonych rzeczy

Ma byc to mily i fajny tv do snu.
Podlaczona kablowka, okno naprzeciw TV.

:)
 

Kolina

Member
Ja osobiście mam i polecam 32D5500 (ma wszystko co potrzebne a nawet ciut wiecej hi hi hi) Cena też jest całkiem całkiem w electro.pl
 
ja do sypialni, podobnie jak Ty, kupiłem 32", tylko było to rok temu i wtedy wybrałem le32b651

wg mnie ważne rzeczy to by tv miał dvb-t/c (t-cyfrowa naziemna, c-cyfrowa kablowa)

po za tym u mnie sprawdza się usb, mimo, iż w salonie mam 46" to zdarza mi się przed snem zapodać jakiś film w sypialni i wtedy wykorzystuje usb

poza tymi cechami wg mnie wybór tv to rzecz gustu, choć nie wiem czy bym się zapędzał na leda - pobierają one mniej prądu, ale przy ilości oglądania tv w sypialni wg mnie nie opłaca się inwestować w led, wg mnie dobrą opcją byłby c650 - mam ten model ale 46" w salonie i wg mnie to dobry tv,

poczytaj jeszcze posty na forum o le32c650, bo chyba mignęły mi swego czasu negatywne opinie i tej wielkości w tym modelu
 

Kolina

Member
Tak jak Ci pisałem - ja mam 32D5500 i jestem mega zadowolony. Obraz calkiem calkiem nawet bez jakies większej regulacji. Divxy pieknie chodza zarowno z pena jak i hdd (w przeciwienstwie do LG, w ktorych divxy potrafia przycinać)
 

theo24

New member
tak ale on kosztuje 2000 i do tego jest led
a ja nie potrzebuje takiego wypasa - tak samo te filmy z usb

mysllalem cos tak od 1300 -1650
 

theo24

New member
sluchajcie a czy jest sens wziasc jeszcze samsunga le32c450 jesli tylko bede wieczorami i popoludniami ogladal tv na nim z dobrej kablowki
zadnych filmow usb czy neta

bo 1100 zł to chyba spoko cena
 
Do góry