32" cale na juz.

xoen

New member
Witam,
to jest mój pierwszy post, z góry proszę o wyrozumiałość.

Jak w temacie, chcę kupić telewizorek, a im wiecej czytam tym co raz mniej rozumiem. Zatem podam moje preferencję, proszę o podanie kilku modeli, które im odpowiadają. Ogromnie zalezy mi na opini "fachowca".

Kwota do 1600-1800, no tak 2000 to max, telwizor 32" w pokoju dosc slonecznym, a stanowisko ogladajacego jest jakies 2 metry od polki rtv.
Glowne cele to ogladanie filmow z laptopa (ze zlaczem hdmi) i kablowka z aster (zwykly kabel). Nie wiem czy jest sens pakowac kase w FULL HD, dlatego prosze o padanie kilku modeli.

Telewizor podtrzebny jak najszybciej, dlatego proszę o mozliwe szybkie reakcje. Serdecznie dziekuje i pozdrawiam.
 
Ostatnia edycja:

mateo2121

New member
Bez reklam
Hmmm do Twoich warunków najlepszy bedzie Panasonic lx85...posiada funkcję 100Hz którą bedzie u Ciebie bardzo przydatna:)
 

van

New member
xoen napisał:
Witam,
.....
Glowne cele to ogladanie filmow z laptopa (ze zlaczem hdmi) i kablowka z aster (zwykly kabel). Nie wiem czy jest sens pakowac kase w FULL HD, ......
Wiesz,
ja też czasem oglądam filmy z laptopa mam przejściówkę DVI- HDMI za 20pln
Jak po pierwszym razie zasmakowałem fullHD to nie chcę nic innego.

Pamiętaj że "nasza telewizja" przymierza się do HD i za rok/dwa taki telewizor będzie .... hmm "stary" ... ?

Pozdrawiam
Van
 

skylla1

Member
Bez reklam
ten twój film fullHD z laptopa na telewizorze 32'' HD ready wyglądałby dokładnie tak samo :). Zapewniam Cię, że nie byłbys w stanie rozróznić...
A tak zwane HD z telewizji? No nie żartuj :).
 
Do góry