32 cale LCD co radzicie - POMOCY!!!

kris1975kris

New member
32 cale LCD lub LED - co radzicie - POMOCY!!!

wielkość 32 cale.

odległośc o tv - 2m

co oglądam - "n", PS3, filmy z PC,

pokój sporo nasłoneczniony !

oglądają 3-4 osoby (będą patrzeć także z boku ekranu) !

cena do 5000zł (jeżeli w ogóle warto wydawać tyle pieniędzy na tv mogą być tańsze).

rozumiem że jak mam "n" to mpeg-4 niepotrzebny? - (ale mile widziany może w przyszłośći skorzystam)

może jakieś wejście - USB lub Fire Wire

czego oczekuję - super obraz "żyleta" !!!, żadnych smużeń, dobre nagłośnienie (w razie czego mam kino domowe), niezawodność - żeby mi się nie zepsuł po 2 latach :(
poprostu najlepszy :)

Proszę o kilka propozycji 5 - 6 marek ( w kolejności od najlepszego ), a może jakiś TV LED rzucajcie propozycję i takie i takie :)

i jak to ma się do 37 cali

Pozdrawiam i z góry dziękuję :) :) :)
 
Ostatnia edycja:

kris1975kris

New member
A który jest lepszy TV LCD czy TV LED ??? Rozumiem że różnica jest taka że LCD jest podświetlane "świetlówkami" a LED "diodami", no i pobór mocy. Ale oprócz tego jak ma się to do jakości obrazu, czy żywotnośći???
 
Ostatnia edycja:

kris1975kris

New member
kiki napisał:
do Twoich warunków zaczynałbym od 32 KRL Pioneera - cena specjalna na święta.

To ile ta specjalna cena na święta pioneera??? - ( jakby co to na priv. )
Czy w tym przypadku płaci się rzeczywiście za jakość np: obrazu, czy poprostu za firmę - bo pioneer czy jvc ???

Acha i jeszcze jedno nie mogę znaleźć Hitachi 32 UTMH 70 znalazłem tylko Hitachi 32 UTMX 70 czy to o ten chodzi czy o jakiś inny???
 
Ostatnia edycja:

arek70

New member
Też szukam lcd 32' i mam te same preferencje. Porównywałem PIONEERAKRL-32V i SHARPA LC32LE700 i pioneer odpadł.
vienna1980 napisał:
Odpowiem Ci krótko -najgorzej pod każdym względem.Pioneer,gdy zakończył produkcję swoich znakomitych plazm(a szkoda),wypuścił trochę telewizorów LCD,które niestety,ale nie zrobiły furory na rynku i nie cieszyły się wielkim pobytem.Ten model telewizora ma najbardziej ubogie wyposażenie,nawet gorsze od Sharpa,nie posiada nawet gniazda usb,ten Lcd szybko Ci się zestarzeje,gdyż nie będziesz mógł pobierać nowych softów.No i cena nie jest adekwatna do jego wyposażenia jest to bardzo przeciętny telewizor Lcd.Ja bym go na pewno nie kupił za tą cenę.
Jeszcze raz Ci doradzę jeżeli nie zależy Ci na multimedialnych bajerach,dostępie do internetu oraz na jakości dźwięku to bierz Sharpa,a jeżeli zależy Ci na tym to kup sobie tego Philipsa.
Mi doradzono:
1 PHILIPS PFL9604
2 SONY W 5500
3 PANASONIC TX-L32V10E
Może kiki odniesie się do tych modeli czy warto. Czy ten Philips dorównuje tym modelom ,które zaproponował.
Oczywiście nie biorę pod uwagę Loewe Indywidual bo to nr 1 (tylko ta cena!!), ale reszta?
 
Ostatnia edycja:

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Pioneer 32 LE700
http://www.hdtv.com.pl/forum/showthread.php?t=46027
016_P1060120.JPG
 

kris1975kris

New member
To ja już kompletnie zgłupiałem, myślałem że ten pioneer jest niezły? Już sam nie wiem ??? Poprostu chcę mieć bardzo dobry, obraz bez żadnych smużeń itp. funkcjonalność, niezawodność - żyleta :)

Powiem Wam szczerze że każdy mówi co innego, jedni stawiają na pioneera, jvc i toshibe, a drudzy na panasonica czy sony lub sharpa. Skąd biorą się te róznice ???:(

To tak jak z samochodami są lepsze i gorsze, awaryjne i bezawaryjne, cześci droższe i tańsze.
Więc są chyba wśród telewizorów tzw. mercedesy, jakie to??? :) jak w temacie :) :) :)
 
Ostatnia edycja:

kris1975kris

New member
kris1975kris napisał:
To ja już kompletnie zgłupiałem, myślałem że ten pioneer jest niezły? Już sam nie wiem ??? Poprostu chcę mieć bardzo dobry, obraz bez żadnych smużeń itp. funkcjonalność, niezawodność - żyleta :)

Powiem Wam szczerze że każdy mówi co innego, jedni stawiają na pioneera, jvc i toshibe, a drudzy na panasonica czy sony lub sharpa. Skąd biorą się te róznice ???:(

To tak jak z samochodami są lepsze i gorsze, awaryjne i bezawaryjne, cześci droższe i tańsze.
Więc są chyba wśród telewizorów tzw. mercedesy, jakie to??? :) jak w temacie :) :) :)

Jakby co czekam dalej na fachowe i sprawdzone propozycję, pozdro :)
 

kris1975kris

New member
Nooooooooooooo halo, halo czekam na propozycję TV LCD jak w temacie, please :) :) :)
Chciałbym w ten weekend pojechać do sklepu i wreszcie kupić jakiś TV :)
 

arek70

New member
Wydaje mi się że przy kupnie tv kierować się trzeba rozsądkiem. Kupowanie tv firmy, która odchodzi z rynku chyba nie jest dobrą inwestycją, a tak jest z pioneerem.
Też zastanawiałem się nad tym pioneerem, byłem zdecydowany na niego na 100% za nie złą kaskę 3100. Podobał mi się trafiał w mój gust, ale ważne tez są parametry itd... Po przeczytaniu wielu postów mój zapał do tego tv minął
Tez mam podobny problem co Ty w wyborze, analizuję wszystkie modele i ciężko mi jest się zdecydować

Kiki podaje

Pioneer 32 LE700


Nie wiem czy chodzi mu o pioneera 32kdl czy sharpa 32le700.
Poza tym podaje model i to wszystko , a jakie wady, jakie zalety?.Może coś byś kiki dodał do opisu!
Oprócz linka do testu
cyt:
"Sony i Philips mają gniazdo usb,a Panasonic nie ma ,wszystkie te telewizory mają dostęp do internetu,a Philips jako jedyny posiada WI- FI,jest to przydatne gdy posiada się w domu ruter.Philips produkowany jest na Węgrzech i ma 2 lata gwarancji,Panasonic na Słowacji i ma też 2 lata gwarancji,a Sony jeżeli mnie pamięć nie myli w Hiszpanii i posiada 5 lat gwarancji.Sony jest najtańszy z tych trzech telewizorów,ale to nie znaczy że najgorszy.
Osobiście kupiłbym te telewizory w następującej kolejności:
Philips PFL 9604
Sony W 5500
Panasonic V 10 E
Pisałeś że Panasonic Ci się najlepiej podoba,ale nie można tylko kupując telewizor patrzeć na jego wygląd,choć to jest też ważne.Pamiętaj jednak iż najsolidniej jeżeli chodzi o obudowę telewizora i pilot jest wykonany Philips,jest zmontowany z lepszych materiałów niż konkurencja,i posiada najlepszą jakość dźwięku,natomiast jeżeli chodzi o jakość obrazu to raczej dałbym na remis z Sony,a Panasonic z nimi przegrywa jeżeli chodzi o obraz.
Jeżeli Philipsa będziesz miał ustawiony blisko białej ściany,to wieczorem bajer Philipsa będzie Ci fajnie świecił po bokach".

Teraz analizuje te trzy modele

Może ktoś coś podpowie!!!
 
Ostatnia edycja:

kris1975kris

New member
arek70 napisał:
Wydaje mi się że przy kupnie tv kierować się trzeba rozsądkiem. Kupowanie tv firmy, która odchodzi z rynku chyba nie jest dobrą inwestycją, a tak jest z pioneerem.
Też zastanawiałem się nad tym pioneerem, byłem zdecydowany na niego na 100% za nie złą kaskę 3100. Podobał mi się trafiał w mój gust, ale ważne tez są parametry itd... Po przeczytaniu wielu postów mój zapał do tego tv minął
Tez mam podobny problem co Ty w wyborze, analizuję wszystkie modele i ciężko mi jest się zdecydować

Kiki podaje

Pioneer 32 LE700


Nie wiem czy chodzi mu o pioneera 32kdl czy sharpa 32le700.
Poza tym podaje model i to wszystko , a jakie wady, jakie zalety?.Może coś byś kiki dodał do opisu!
Oprócz linka do testu
cyt:
"Sony i Philips mają gniazdo usb,a Panasonic nie ma ,wszystkie te telewizory mają dostęp do internetu,a Philips jako jedyny posiada WI- FI,jest to przydatne gdy posiada się w domu ruter.Philips produkowany jest na Węgrzech i ma 2 lata gwarancji,Panasonic na Słowacji i ma też 2 lata gwarancji,a Sony jeżeli mnie pamięć nie myli w Hiszpanii i posiada 5 lat gwarancji.Sony jest najtańszy z tych trzech telewizorów,ale to nie znaczy że najgorszy.
Osobiście kupiłbym te telewizory w następującej kolejności:
Philips PFL 9604
Sony W 5500
Panasonic V 10 E
Pisałeś że Panasonic Ci się najlepiej podoba,ale nie można tylko kupując telewizor patrzeć na jego wygląd,choć to jest też ważne.Pamiętaj jednak iż najsolidniej jeżeli chodzi o obudowę telewizora i pilot jest wykonany Philips,jest zmontowany z lepszych materiałów niż konkurencja,i posiada najlepszą jakość dźwięku,natomiast jeżeli chodzi o jakość obrazu to raczej dałbym na remis z Sony,a Panasonic z nimi przegrywa jeżeli chodzi o obraz.
Jeżeli Philipsa będziesz miał ustawiony blisko białej ściany,to wieczorem bajer Philipsa będzie Ci fajnie świecił po bokach".

Teraz analizuje te trzy modele

Może ktoś coś podpowie!!!


No właśnie brak uzasadnienia przez "kikiego" - jakie wady, jakie zalety :(

K O N K R E T Y :)
 
Ostatnia edycja:
Do góry