32 cale do 2100zł

Kamil92

New member
Wielkość pokoju: mały pokój
preferowana marka: Sony, Toshiba, Philips
preferowana wielkość ekranu: 32"
jaki sygnał: SD, z Vectry oraz obraz z komputera
Preferowana technologia: LCD
Czy siedzisz na wprost telewizora czy również z boku: na wprost i lekko z boku
jaka odległość od ekranu: ok. 1,5-2m
jakie urządzenia do podłączenia: komputer
jaka klasa cenowa: 2100 zł
więcej oglądasz w dzień czy w nocy: po równo
jakie masz nasłonecznienie pokoju: dosyć mocne, okno po prawej stronie
ile osób zasiada przed tv: 1,2
Oglądasz przy włączonym świetle czy bez światła: raz tak, raz tak :)
Jaki masz ulubiony program: sport, głownie sport i filmy
jaki masz telewizor: -
Ma stać czy wisieć: stać
Co Cię wkurza w telewizorach: słaba jakość obrazu, szumy,
Czego oczekujesz od telewizora: jakości FullHD z komputera, 100Hz oraz dobrej jakości obrazu z kablówki
Full Hd czy HD ready: full

Zastanawiam się nad modelami KDL-32W5500, KDL-32EX500, Philips 32PFL7404H, oraz może jakaś Toshiba.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
bliska odległość - więc wartością nadrzędną jest płynność i skalowanie obrazu.
Czyli nowe algorytmy Toshiby z Meta Brain są lepszym rozwiązaniem szczególnie do sygnału SD z kablówki.
 

Kamil92

New member
Ale chodzi o ten model Toshiby:
Telewizor LCD Toshiba 32XV635 - opis, informacje, dane techniczne produktu
czy o ten:
Telewizor LCD Toshiba 32XV635D - porównanie cen w sklepach internetowych ? Bo ten pierwszy ma słaby czas reakcji i kontrast.

Ten sklep:
Telewizor 32'' LCD Toshiba 32XV635 - LCD - ram.net.pl
oferuje model bez "D" na końcu a specyfikację ma jak ten z "D". Mógłby to ktoś wyjaśnić?

@EDIT:
Kolejną ważną rzeczą są kąty. Gdy się położę to moja głowa jest na wysokości 40 cm poniżej telewizora, dlatego ważne jest aby obraz "od dołu" był bardzo klarowny, a czytałem w opiniach że z tymi kątami Toshiby nie jest dobrze.

Pozdrawiam!
 
Ostatnia edycja:

Lyoto

New member
siem wczoraj zakupiłem tosie xv635 za 1900zł vs. sony ex500 po wielkich wysiłkach chodzeniu sprawdzaniu ich w sklepie a to jednym a to drugim i na forum koledzy też tu pomagali i rzeczywiście mają rację "tosia" jest lepsza od soniacza w tym przedziale i o tych samych parametrach zonk... idź do sklepu poproś żeby ci włączyli zwykły program analogowy, potem sd cyfrowy i zobaczysz sobie jak radzą sobie te 2 telewizorki jeśli ci się nie spieszy przyjdzie do mnie tosia w najlepszym wypadku jeszcze dziś a jak nie to dopiero po świętach to mogę ci odpowiedzieć na pytania związane z tym tv.
 
Ostatnia edycja:

Kamil92

New member
@Lyoto
Dziękuję za pomoc. Jeśli telewizor do Ciebie dotrze to z chęcią bym się dowiedział co z tymi kątami. Jakbyś mógł sprawdzić jak wygląda obraz z odległości 1.5-2m i na wysokości poniżej 40 cm od dołu telewizora.

Z góry bardzo dziękuję za pomoc i pozdrawiam.
 

Lyoto

New member
spoko też będę go oglądał w podobnej odległości i niestety nie będę go miał na wysokości oczu więc jak coś będzie to będę pisał
 
Do góry