32"-40" dla dziecka (tylko dysk HDD + smart TV)

radoskur

New member
Witam - chciałbym kupić dla 4 letniego dziecka telewizor do powieszenia na ścianę.

- ekran będzie tyłem do okna (pokój od strony północnej więc bez słońca)
- odległość około 2 - 2,5 metra
- na telewizorze będą oglądane tylko bajki z zewnętrznego dysku twardego + serwisy streamingowe (youtube / netflix)
- wymóg odczytu większości plików filmowych (avi / mp4 / mkv itp.)
- downmix do stereo (jeżeli np film / bajka jest z dźwiękiem 5.1)
- preferuję system android 7 lub nowszy
- jakość jest tutaj sprawą drugorzędną, najbardziej istotnym czynnikiem jest cena (chociaż jeżeli przy niedużych pieniądzach będzie warto dopłacić dla zauważalnie lepszej jakości to czemu nie)
- nie preferuję żadnej marki
 

radoskur

New member
Myślę, że Ambilight tutaj odpada ze względu na to że telewizor będzie wisieć "skierowany" w lewo - więc dopłacać do funkcji z której w ogóle nie będzie uruchamiana nie bardzo mi się uśmiecha.
 

basket4rap

Member
Bez reklam
Myślę, że Ambilight tutaj odpada ze względu na to że telewizor będzie wisieć "skierowany" w lewo - więc dopłacać do funkcji z której w ogóle nie będzie uruchamiana nie bardzo mi się uśmiecha.


To nie chodzi o dopłatę do tej funkcji (można wyłączyć), chodzi o sam telewizor w sferze cena/jakość.
 

radoskur

New member
Ewentualnie bez androida - tylko żeby producent wspierał rozwój oprogramowania i aktualizował / dodawał aplikacje w przyszłości
 

radoskur

New member
@kiki rozumiem, że co do downmixingu DD i DTS 5.1 na głośniki wbudowane w TV nie będzie żadnego problemu?

Jakieś inne opcje z gorszą jakością i systemem producenta spełniające moje kryteria? Weźmy pod uwagę że to dziecko... tam jakość obrazu przy bajkach ma niskie znaczenie.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
To na Philipsa 43PUS7303 kasy nie wystarczy.
Ale masz dla dziecka extra Thomsona i do zabawy i do nauki
43UD64 za 1449 zł z pakietem.
 
Do góry