32-37 cali dla starszej osoby

farba

New member
Z tego co zauważyłem, interesują cię wielkości 32 - 37 cali. W takim razie, nie polecam Samsunga. Podobno do 32-jek pchają również matryce innych producentów, a w rozmiarze wyżej(37), Samsung nie produkuje matryc. Tutaj trochę o matrycach w tegorocznych modelach: http://www.hdtv.com.pl/forum/779640-post68.html

Wracając do tematu to faktycznie, Panas chyba będzie najlepszym wyborem.
 

Kpc21

New member
Rozsądnym wyborem jest jeszcze LG LS570S, który ma nawet lepszy obraz, ale nie mam zaufania do tej marki. Chociaż najlepiej jeśli wypowiedziałby się jakiś sprzedawca czy serwisant. Ale z tego co widzę tu na forum, kiki LG-ków raczej nie poleca, a on raczej ma pojęcie, jaka część sprzedanych telewizorów jest oddawana na gwarancję.

Co wstawią do LG, nie wiadomo. Niby LG sam produkuje matryce, ale z Samsungiem jest podobnie, a i tak do dokładnie tego samego modelu wstawia matryce różnych producentów. W Panasonicu jest za to gwarancja matrycy Panasonica, a więc i dobrych kątów bocznych, choć sam obraz jest nieco gorszy.
 
Ostatnia edycja:

Kpc21

New member
Nawet jeśli LG (z tego co słyszałem, w E5 jest Panasonic, w ET5 LG, bo Panasonic nie ma paneli które pozwalałyby na obsługę pasywnego 3D), to i tak na pewno IPS.

O tutaj:
Unlike some of its 3D screens that use the Easy 3D system built around an LG-manufactured panel, the TX-L37E5B is pure and simple Panasonic.
 
Ostatnia edycja:

betman

New member
Rozsądnym wyborem jest jeszcze LG LS570S, który ma nawet lepszy obraz, ale nie mam zaufania do tej marki. Chociaż najlepiej jeśli wypowiedziałby się jakiś sprzedawca czy serwisant. Ale z tego co widzę tu na forum, kiki LG-ków raczej nie poleca, a on raczej ma pojęcie, jaka część sprzedanych telewizorów jest oddawana na gwarancję.

Co wstawią do LG, nie wiadomo. Niby LG sam produkuje matryce, ale z Samsungiem jest podobnie, a i tak do dokładnie tego samego modelu wstawia matryce różnych producentów. W Panasonicu jest za to gwarancja matrycy Panasonica, a więc i dobrych kątów bocznych, choć sam obraz jest nieco gorszy.

Właśnie przymierzam się do zakupu 37" i po wielu dniach i godzinach poszukiwania czegoś dobrego chyba zdecyduję się na tego LG LS570S. Jeszcze zbadam co ma dostępne Philips, ale tam z 37" jest mały wybór, chyba tylko 3507 mogę wziąć pod uwagę bo później w seriach 4007/5007/5507 nie mają rozmiaru 37".

Ten LG LS570S ponoć ma matrycę S-IPS co byłoby bardzo dużym plusem.
 
Do góry