32'' - 3000 zł

Tyler_Durden

New member
Witajcie

Szukam telewizora o przekątnej 32 cali, w cenie do 3000 zł. Mam obiekcje jedynie co do marki Philipsa, z uwagi na bardzo krytyczne oceny internautów co do jakości wykonania, serwisu, zacinającego się menu i innych przygód. Co byście polecili?
 

Tyler_Durden

New member
Byłem dzisiaj w trzech sklepach. Media Markt, Saturn i Euro.
W Media Markt powiedzieli żebym brał Sony kdl32w60a (taki opis modelu był napisany długopisem na karteczce przyczepionej do TV), w domu okazało się ze taki model nie istnieje. Jest kdl32w600a i jest HD READY! :grin: Jakaś masakra jaki kit wciskają. Jeszcze mówili że ten Sony jako jedyny ma prawdziwe 200Mhz. Niedorzeczne! Wciskali że ten Sony ma najlepszy obraz z 32 calówek na rynku,

Saturn - kazali brać Panasa 32e5e. Szukać ewentualnie Sharpa w innych sklepach, ale tylko quatrosa. Podobno niższe modele Sharpa mają matryce robione w fabryce gdzie robią podzespoły dla marek typu Orion i że to jest ten poziom...
A do Samsungów wsadzają losowe matryce i nigdy nie wiadomo co się kupuje...

Euro - powiedzieli, że nie mają nic godnego i czekają na dostawy. Gość mówił, że z tego co mieli to chyba Panas był najlepsiejszy jeśli chodzi o obrazek.

A ja nadal nie wiem co wziąć... Może ktoś coś podpowie?
 
Do góry