3 pytania o tx-l47ft60

linkinmark

New member
witam od tygodnia jestem posiadaczem tego własnie modelu z ktorego jestem bardzo zadowolony jezeli chodzi o głębie oraz szybkosc smart, mam jednak dwa pytania na ktore chciałbym otrzymac odpowiedz

1. raz na jakis czas przy ruchach obraz, obraz nie idzie płynnie tylko lekko szarpie, takie przeskoki.

czy da sie to jakis w ustawieniach zminimalizować?

2. jak nacisne na info na pilocie na kazdym programie wyswietla mi 50hz, czy to jest normalne czy nie powinno byc czasem wiecej hz??

3. chciałbym kupić klawiature czy kazda bezprzewodowa bedzie działąć czy są tylko jakies wybrane? najlepiej od razu z toutchpadem.
 

Audrey

New member
również mam taki sam problem. W moim nowym 42FT60E obraz jest lekko przyspieszony.
Jest to dla mnie trochę irytujące, być może jeszcze się nie przyzwyczaiłam.
Wyświetlana na TV informacja to 50Hz i 720p, na wszystkich kanałach. Co o tym sądzicie, czy można to gdzieś zmienić w ustawieniach? czy wogole jest to możliwe czy musi tak być?
 

baciarek

New member
intelligent frame creation (IFC) zmniejsz upłynnianie obrazu na małą lub całkiem wyłącz. Tą funkcję trzeba dostosowywać do aktualnie oglądanego materiału.

50Hz będzie ci pokazywać praktycznie zawsze bo to pokazuje jaki sygnał wejściowy jest dostarczany do tv. Możliwe jest jeszcze, że pokaże 60Hz i 24 Hz lub może 48Hz ale to ostatnie już chyba nie.

Kolega z pierwszego postu musi IFS zwiększyć lub w ogóle włączyć - nie wiem na jakim ustawieniu mu szarpie.
 
Ostatnia edycja:
Do góry