3 miesiące HBO w N-ce za darmo

Gucio50

New member
Bez reklam
Oczywiście pod pewnymi warunkami ( umowa na 12 mcy i 3 opłacane kanały) , niemniej jednak warto rozważyć włączenie sobie na 3 miesiące za FREE


Uwaga! Rezygnacja wymaga odpowiednio wcześniej listu poleconego :p
 

fiaam

New member
Polecam wszystkim którzy mają możliwość włączenia w ramach promocji, warto wspomnieć, że dla tych którym do końca umowy zostało mniej niż 15 miesięcy muszą przedłużyć umowę o dodatkowe 12 miesięcy, żeby skorzystać z promocji. Od wczoraj na paczce HBO jest możliwość ustawienia oryginalnego dzwięku i polskich napisów - super sprawa.
 

DanielS

New member
Aż żal bierze człowieka, że się musi cieszyć z lepszej jakości obrazu i czasami dźwięku DD 5.1 w kanale PREMIUM. Normalnie mnie rozwala jak myslę o tym ile oni wołają za te kanały. Film w 16:9 to święto, polepszona jakość obrazu ( ale czy jak na premium to wystarczająca ? ) i od święta dźwięk 5.1 . Za brak tego wszystkiego to za HBO Maxpack dałbym max 15 PLN ( i to bez żadnej promocji ).
 

arsenal

Moderator
VIP
Zapytaj się ile w Cyfrze+ kosztuje HBO bez polepszonej jakości obrazu i nadal bez dźwięku DD5.1. :rolleyes:
 

DanielS

New member
Arsenal Ty jak zwykle ze szczyptą złośliwości. Ehhhh
Wiem ile kosztuje HBO w Cyfrze , wiem ile w N i wiem ile w Polsacie. Wiem jakie są obwarowania korzystania z tego chłamu w tych platformach ( m.in. przedłużenie umowy na 15 miesięcy lub 24 miesiące itp ) i nadal uważam , ze za to dziadostwo nie dałbym więcej niż 15 pln.

Jeśli chociaż zapewnią 16:9 / jakość obrazu chociaż taką jak na TVN, nawet jak na C+Film ( nie musi być od razu HD :) ) i dźwięk 5.1 to jestem w stanie dać tyle le wołają :) Inaczej nie zmieniam zdania i koniec :)
 
Ostatnia edycja:

Gozel

New member
Jakośc sie polepszyła?...Hmmm...u mnie ciągle marna. Żeby chociaż miała poziom TVN. A tak ciągle w większosci filmów na moim telewizorze obraz jest wyswietlany w prostokąciku pośrodku ekranu, i jestem zmuszony wziąc format "powiększ" aby obraz był prawidłowy przez co obraz jest jeszcze słabszy (swoją drogą czy wszyscy tak mają?). NIe tego spodziewałem sie po HBO...
 

Lech

New member
Bez reklam
Gozel napisał:
Jakośc sie polepszyła?

Z tym HBO to było tak: w 1998 roku w raz z Wizją weszły do Polski kanały HBO (początkowo był tylko jedem). W tamtych czasach to była rewelacja na naszym rynku w porównaniu do oferty innych nadawców. Tak więc z tamtych czasów pochodzi "mit" wielkości HBO. Później Wizję przejęła C+ wraz z HBO. A po dziesięciu latach HBO jest dostępne również w Nce i CP. Poziom nadawania w HBO nie zmienił się od lat - myślę tutaj szczególnie o jakości sygnału i formacie obrazu. Zawsze był słabszy od przeciętnej a te czarne pasy na 50% ekranu to dla nich standard. Należałoby spytać kogoś z USA czy tam też tak "kaszanią" czy jest to tylko olewanie polskiego rynku? Dla mnie na dzisiaj niedoścignionym wzorem na naszym rynku kanałów filmowych jest Canal+.
 

arsenal

Moderator
VIP
Bardzo prawdopodobne, że kanały HBO do czerwca przejdą całkowicie na nadawanie w 16/9. HBO2 zmieni nazwę no i HBO HD gdzieś tam majaczy na horyzoncie.
 

DanielS

New member
Miejmy nadzieję, że tak będzie ale jak oni tyle lat nic nie zrobili to mało wiarygodne , ze nagle tak wszystko ładnie pójdzie. Ponadto samo 16:9 to jeszcze nic jesli jakość będzie taka jak do tej pory - czyli beznadziejna :(
 

arsenal

Moderator
VIP
Cyfrze+ nie za bardzo widac zależy na poprawie jakości HBO. Bo niby dlaczego mieliby konkurentowi pomagać;)
 

Gucio50

New member
Bez reklam
arsenal napisał:
Bardzo prawdopodobne, że kanały HBO do czerwca przejdą całkowicie na nadawanie w 16/9. HBO2 zmieni nazwę no i HBO HD gdzieś tam majaczy na horyzoncie.

Ja nawet wiem kiedy HBO przejdzie na HD :confused:

Miesiąc po tym jak już będą musieli. :p ani dnia wcześniej!
 

DanielS

New member
arsenal napisał:
Cyfrze+ nie za bardzo widac zależy na poprawie jakości HBO. Bo niby dlaczego mieliby konkurentowi pomagać;)

No ale dziwne ,że samemu HBO nie zależy. Wiesz to można rozważać na dwa sposoby.
1. Nic dziwnego , ze Cyfrze nie zalezy bo w sumie HBO to konkurencja dla Canal+.
2. Skoro Cyfrze nie zależy to samo HBO powinno się zabrać do roboty. Widocznie im też nie zależy... przecież za nich nikt tego nie będzie robił. ( ups , :) no jest jeden podmiot , który za nich to robi - N - ale ona nie jest właścicielem Canal+ i dla niej HBO to żadna konkurencja a wręcz przeciwnie ).

Moim zdaniem to HBO powinno ruszyć du..pę i poprawić jakość dosyłów i koniec. Bedąc na miejscu Cyfry też bym się nie palił do poprawiania za nich jakości. N to inna sprawa - wiadomo , że im potrzeba jak najwięcej filmów w jak najlepszej jakości - jak do N nie przyciagnie HBO to co przyciągnie ? :(
 

Gucio50

New member
Bez reklam
DanielS napisał:
Moim zdaniem to HBO powinno ... ... ...

Świat jest pełen facetów, którzy wiedzą co HBO powinno, CocaCola powinno, Ford czy VOLVO powinno :p

Mój sąsiad zanudza mnie co powinien Geant, który ma hipermarket niedaleko nas.
Ja jemo a teraz Tobie odpowiadam TAK:
Ty sie nimi nie martw, oni wiedzą co powinni a czego nie.
Możesz postawić po drugiej stronie ulicy Twojego Geanta, HBO, Volvo czy CocaCola i zniszczyć ich konkurencją.
WTEDY będą wiedzieć co powinni. :p
 
Ostatnia edycja:
Do góry