3 DVD trudny wybór

gerypl

New member
Interesują mnie te modele DVD
1. PHILIPS DVP 5990
2. Pioneer DV-410V-K
3. Ferguson DVP 868 HD
A teraz moje pytania
1. Który najlepiej nadaje się do divx (duża liczba obsługiwanych formatów, regulacja czcionki)
2. Jak wygląda sprawa z obsługą urządzeń USB czy wszystkie odtwarzacze mają usb 2.0
3. Który ma największe możliwości i ogólną ergonomię obsługi oraz stabilność pracy
Z góry dziękuję za obiektywne opinie
 

xerxes7

New member
Duży problem

gerypl napisał:
Interesują mnie te modele DVD
1. PHILIPS DVP 5990
2. Pioneer DV-410V-K
3. Ferguson DVP 868 HD
A teraz moje pytania
1. Który najlepiej nadaje się do divx (duża liczba obsługiwanych formatów, regulacja czcionki)
2. Jak wygląda sprawa z obsługą urządzeń USB czy wszystkie odtwarzacze mają usb 2.0
3. Który ma największe możliwości i ogólną ergonomię obsługi oraz stabilność pracy
Z góry dziękuję za obiektywne opinie

Mam dokładnie taki sam problem, właśnie mi usechł Bellwod 301U,
nigdy więce USB1.0.:(
Myśle że wszystko przemawia za Fergusonem ( DIVX HD).

Pozdrawiam
 

markus_19

New member
Ja moge wypowiedzieć sie jedynie w zakresie Philips DVP 5990. Posiadam ten model i jestem z niego bardzo zadowolony. Czyta wszystkie formaty divx i ma niezłe skalowanie do 1080p Jeżeli chodzi o czcionkę to niestety nie ma regulacji jej wielkości. Jednak jest ona bardzo czytelna na 40 calowym monitorze z 3 m. Nieźle też jest z USB nie zauważyłem żeby był z tym problem szybko wczytuje pliki. Ale nie mam porównania z innymi modelami które przedstawiłeś.
 

PopaY

New member
Bez reklam
Najbogatszym jest Ferguson choć jakość jego wykonania pozostawia dużo do życzenia, no i interfejs użytkownika jest tragiczny. Pionek ma USB 2.0, filmy działają płynnie. Po wgraniu alternatywnego softu jest regulacja czcionki. Ja bym brał Pionka. Miałem Fergusona 868 i po tygodniu testów go sprzedałem, kupiłem wyższy model Pionka i jestem bardzo zadowolony. Co z tego, że Ferdek ma DivX HD? Czy ktoś tego używa? Wątpię :>
 

qura12

Member
Bez reklam
Wbrew pozorom Divx HD moze byc przydatne... W internecie pojawia się coraz więcej filmów właśnie w tym formacie (a nie w .mkv którego nic prócz PC nie odczyta). Więc zakup dvd z Divx HD moze być bardzo korzystny.
 

legos

New member
temat moze nieaktualny, ale własnie kupiłem ten odtwarzacz, ferguson 868, zaktualizowałem firmware i po prostu szał:D odtwarzacz jest po prostu super, ludzie pisali jakie ma wady, ale ja kdla mnie posiada same zalety, czyta bez niczego pendriv'y, czyta płyty które stary odtwarcza nie mogł odczytac i w ogole super odtwarzacz, jakościowo obraz jest super jak na taki sprzet
 

pborowa

New member
legos napisał:
temat moze nieaktualny, ale własnie kupiłem ten odtwarzacz, ferguson 868, zaktualizowałem firmware i po prostu szał:D odtwarzacz jest po prostu super, ludzie pisali jakie ma wady, ale ja kdla mnie posiada same zalety, czyta bez niczego pendriv'y, czyta płyty które stary odtwarcza nie mogł odczytac i w ogole super odtwarzacz, jakościowo obraz jest super jak na taki sprzet

Masz calkowitą racje zawsze mozna wydac 2000zl na dvd ale po co jak taki ferdek ma wszystko i dziala poprawnie ,pozdrawiam ...
 
Do góry