2 pytania dot obrazu 3D oraz aktualizacja samsunga

leymann

New member
Witam,
od niedawna jestem szczęśliwym posiadaczem Samsunga UE46F6510. Z zakupu jestem bardzo zadowolony TV jak dla mnie jest świetny i spełnia moje wszystkie wymagania. Mam jednak 2 pytania:
1. Przy wyświetlaniu obrazu 3D na tych scenach, gdzie przedmioty "wychodzą z TV" zauważyłem, żę przedmiotom towarzyszy taki potrójny cień, który nie przeszkadza mi co prawda, ale ciekaw jestem, czy u Was też takie coś się dzieje?
2. Na stronie Samsunga zauważyłem aktualizację do mojego modelu TV, jednak naczytałem się dużo opinii, gdzie skarżono się w paru przypadkach na powolne działanie YouTube'a (skargi nie dotyczyły konkretnie tej wersji aktualizacji tylko wcześniejszych) i nie wiem czy wykonywać aktualizację, czy nie, co o tym myślicie? Jest gdzieś informacja, jakie zmiany zostały wprowadzone w aktualizacji, albo czy można sobie zrobić backup wersji oprogramowania, które mam obecnie wgrane?

Przy okazji zapytam, czy jest jakaś aktualizacja dzięki której będą odtwarzane pliki rmvb?


Pozdrawiam
 

tdx

New member
Bez reklam
ad1 piszesz o crosstalku
ad2 należy tv zaktualizować przez USB do 1116

to odtwarza Twój TV rmvb nie wspiera ale w dzisiejszych czasach to już zamierzchły kodek i do tego mało oficjalny

 
Do góry