2 dekodery na 1 antenie

Hardi

New member
Czy jest możliwe, aby chodziły 2 dekodery na 1 antenie? Jeśli tak, to czy wystarczy zastosować taki zwykły rozdzielacz antenowy http://www.cyfronika.com.pl/ivark1p1.htm ? Zdecydowałem się na telewizję n i jeśli nce nie uda się załatwić stacji Polsatowskich to w tedy wezmę jeszcze CP z pakietem mini za 9,90 zł i będzie git :cool:
 
J

Judash

Guest
Zmien tylko konwerter np GI-202.[FONT=Verdana,Arial,Helvetica,sans-serif][/FONT]
 

Hardi

New member
Ale ja nie chcę stosować 2 dekoderów równocześnie i nie chcę prowadzić kolejnego kabla. Sam rozgałęźnik nie wystarczy, aby co chwilę nie przekładać kabla antenowego?
 

MJot

Member
wybierz taki dekoder polsatu, który posiada przelotkę, (siostra ma echostara 717), i nie potrzeba Ci wtedu żadnych rozgałęźników, tylko kawałek kabla i 2 złącza F, żeby połączyć polsat z n-ką

kabel z konwertera do polsatu, z przelotki do n-ki i po sprawie
 

Hardi

New member
dzięki :)

mam jeszcze jedno pytanie: wczoraj dowiedziałem się że n-ka i tak musi mieć 2 konwektory, aby równocześnie nagrywać i oglądać coś innego, czy da rade wysłać sygnał z 2 konwektorów po jednym kablu stosując rozgałęźnik, czy jednak musi to iść po 2 osobnych kablach?
 

amuzc

New member
najlepszym rozwiązaniem byłby zakup konwertera typu quad wtedy mógłbyś korzystać z 2 dekoderów dwugłowicowych (czyli oglądać i nagrywać) lub 1 dwugłowicowy i 2 jednogłowicowe ale trzeba pociągnąć 4 przewody oddzielnie. Jesli ma zostać jeden przewód to tylko ratuje cię przykładowa powyżej zwrotnica (Multi Band Converter 9640 S).
 
Do góry