2 dekodery jak podpiac ?

diacon24

New member
Witam mam 2 dekodery Polsatu 1 jakiś stary Thomson
2 HD Samsung DSB-H370G co potrzebuje zęby można było oglądać na jednej satelicie bez straty sygnału.Dekodery podpięte pod osobne tv.
Jestem za granica Niemcy
 

diacon24

New member
KONWERTER Twin 0,2 dB GOLDEN INTERSTAR GI-202 HDTv
Przewód koncentryczny 75 Om TRISET-113 1,13/4,8/6,8
Czasza Biała TRIAX 80 TD ocynk wzmacniana
taki zestaw będzie dobry ?

Nie cytujemy poprzednika

 
Ostatnia edycja:

mmarcinoo

New member
1) mozna te wszystkie przerobki zrobic z antena z zestawu cyfry?

zna ktos porzadnego fachowca z Krakowa ktory mi to zrobi?:)


2)np. Ferguson 8900 hd ma wejscia na 2 karty.
Czy to znaczy ze mozna podpiac ten dekoder do zwyklej anteny nie przerobionej i odbierac 2platformy naraz?
mam rozumiec ze wtedy sie pomiedzy nimi przelacza?
czy da sie od tego dekodera rozdzielacz na 2 telewizory sygnal przy nieprzerobionej antetnie?
 
Ostatnia edycja:

lapizapi

New member
1. można, polecam sklep hollex tam mogą ci przerobić antenę
2. Ma dwa wejścia na moduły ci możesz możesz wsadzić moduł ci polsatu i cyfry, może to być zwykła antena z konwerterem single, sygnał można rozdzielić na 2 tv jednak będzie można na nich oglądać tylko ten sam kanał
 

acton777

New member
Bez reklam
mmarcinoo napisał:
1)
czy da sie od tego dekodera rozdzielacz na 2 telewizory sygnal przy nieprzerobionej antetnie?

Mozna, ale "rozdzielacz", jak go nazwałeś to musi być modulator, zeby puścić sygnał analogowo, bo nie sądzę ze chcesz do drugiego pomieszczenia puszczać sygnał po SCART lub Component. Władzę nad obydwoma TV, ma ten kto ma pilota w ręce ;)
 

babaluk

New member
Mam dwa dekodery Fergusona i monoblok z jednym wyjściem.Podłączyłem sygnał naIN pierwszego a OUT połączyłem z IN drugiego.Wszystko działa prawidłowo.
 
Do góry