[+/-1700zł] jaki telewizor LCD kupić? min. 30 cali, FullHD

dkajzer

New member
na początek witam Wszystkich serdecznie, jest to mój pierwszy post na tym forum.
stoję przed zakupem telewizora LCD, który będzie używany do grania na PS3 i oglądania filmów. zależy mi na tym, by miał minimum 30 cali i obsługiwał FullHD. generalnie nie mam zbyt wielkiej wiedzy w tej dziedzinie i nie wiem na co należy zwracać uwagę w konkretnych modelach, ale spróbowałem wytypować swojego faworyta i jest nim Samsung LE32B530 (dodałbym link do niego, niestety ograniczenie mi na to nie pozwala, wybaczcie). a może warto kupić trochę mniejszy telewizor o lepszych parametrach ? liczę na Waszą pomoc :)
zdaję sobie sprawę, że nie dysponuję zbyt wielkim budżetem, ale chciałbym nabyć coś optymalnego w tej cenie, dlatego proszę o Wasze opinie na temat ww. telewizora lub inne propozycje.
z góry dziękuję za pomoc, pozdrawiam.
 
Ostatnia edycja:

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
w klasie cena do jakości to dobry wybór.
Do innych modeli musiałbyś wysupłać dodatkowe środki.
 

dkajzer

New member
ale czy 50Hz to nie za mało w dzisiejszych czasach ? na pewno chciałbym, żeby ten telewizor posłużył mi kilka lat. jak wygląda sprawa smużenia w przypadku tego sprzętu ?

co masz na myśli pisząc o wysupłaniu dodatkowych środków ? :) tzn. ile bym musiał dołożyć i o jakie modele chodzi ?

z góry dzięki za odpowiedzi.
 

dkajzer

New member
czyli rozumiem, że przy takim zastosowaniu jakie określiłem w 1 poście, częstotliwość odświeżania 100Hz względem 50Hz ma znaczenie ?
a jak wygląda kwestia smużenia ?
może jeszcze jakieś inne propozycje ? :)
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
jeśli musisz zmieścić się w klasie cenowej - zostałbym przy Samsungu. Do gier PS 3 będzie wystarczający.
Jeśli będziesz korzystał z podświetlenia - gra zmniejszy Ci się input lag i pomijasz polepszacze obrazu.
 

strazak1972

New member
witam
to też mój piewrwszy post i to samo pytanie jaki tv???
mam plus minus 2 tys , ogladam prawie same filmy (w sensie bez PSP) w odległości ok 2m , sygnał cyfrowy z kablówki.
pomózcie
 
Do góry