100Hz w pazmach?

fotman

New member
Do tej pory technologia 100Hz kojarzyła mi się z CRT i LCD.
Teraz doczytałem się w specyfikacji plazmy LG 42PT81, że posiada technologię 100Hz.

Czy inne modele plazm też wykorzystują tą technologię?

Do czego służy 100Hz w plazmie? (wiem, że w LCD zmniejsza czas reakcji matrycy).

Proszę o oświecenie.
 

markkyy26

New member
Mam takie pytanko: czy to odświeżanie 100 Hz trzeba w menu gdzies właczyc? Czy może jest ono juz domyslnie właczone? Bo własnie sobie testujemy LG 42PC51 i obraz migocze bardzo wyraźnie ( szczególnie własnie na bardzo jasnym obszarze ). Mamy go podłaczonego do kompa. A komp pokazuje mozliwośc ustawienia tylko na 60 Hz. Mozna to zmienic?
 

radzix

Member
markkyy26 napisał:
Mam takie pytanko: czy to odświeżanie 100 Hz trzeba w menu gdzies właczyc? Czy może jest ono juz domyslnie właczone? Bo własnie sobie testujemy LG 42PC51 i obraz migocze bardzo wyraźnie ( szczególnie własnie na bardzo jasnym obszarze ). Mamy go podłaczonego do kompa. A komp pokazuje mozliwośc ustawienia tylko na 60 Hz. Mozna to zmienic?

Instrukcje do tv masz na płycie CD poczytaj instrukcje na 28 str. przy połączeniu RGB odświeżanie masz 60Hz. (1024x768).
 
Ostatnia edycja:

v4v

New member
50 Hz jak przelączyc na 100 Hz ?

mam lg 42pt81
tv chodzi mi caly czas na 50 Hz jak przelaczyc go na 100 Hz ? w instrukcji nie znalazłem odpowiedzi ,ma ktos jakis pomysł?
 
Do góry