1 DVI coraz wiecej urzadzen cyfrowych...

shat

New member
Hello, hello pozdrowienia dla Wszystkich na forum...

Poprosze tylko o konkretne i wiarygodne odpowiedzi.

100 lat nie bylo mnie na forum wiec wracam moze z prostym dla wielu pytaniem lub poprosze o link do odpowiedzi... Posiadam telewizor LCD z 1xDVI, 2xEURO etc... Chcialbym zakupic NBOX i jego pakiet HD... (wiec opcja tylko poprzez DVI). Sytuacje mam taka, ze oto mam tylko jedno wejsice DVI (Philips 37PF5320/10) a chcialbym miec nadal podlaczony PC do tego konektora i teraz dodatkowo NBOX... Rozumiem, ze istnieje takie oto cudo nazwane SPLITTER...

Pytanka...

1. sa rozgaleziacze kabli DVI (1 kabel zmienia sie na 2 kable) czy to zda egzamin? Jesli teraz mam podalaczony PC do TV przez DVI to tryb HD (w menu TV) jest niedostepny. Czy poprzez rozgaleziacz korzystajac z NBOX tryb w menu TV sie uaktywni i zostanie pokazany obraz z NBOX? I jaki bedzie rezultat przy dwoch w tym samym czasie wlaczonych urzadzeniach (tj. PC i NBOX) na TV- najtansza i najlepsza opcja...

2. Czy nagram w jakis sposob material analogowy na PC po zastosowaniu przejsciowek RGB (NBOX out) -> PC (A/V in) skoro w PC posiadam karte TV z wejsciem A/V? (opcja za 99 pln a nie za prawie 500 stowek)...

3. Ewentualnie najtanszy (z moich opcji najdrozszy) SPLITTER sygnalu DVI ktory by zdal egzamin... Poprosze o kontakt lub link...

4. Poprosze o inne podpowiedzi jak korzystac z kilku urzadzen cyfrowych (jakosc 720p) majac tylko jedno wejscie w TV typu DVI...

Pozdrawiam serdecznie
Mr.S
 
Ostatnia edycja:
Do góry